Червоний Камінь, Покровський, Тополю почали обробляти з розпилювачів

24 березня 2020 о 13:50 - 1327

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Червоний Камінь, Покровський, Тополю почали обробляти з розпилювачів

У Дніпрі розпочали санітарну обробку під’їздів багатоквартирних будинків. Співробітники департаменту благоустрою та інфраструктури, а також департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, проводять її за допомогою спеціальних розпилювачів.

Наразі місто закупило 50 бензинових пристроїв, а найближчим часом очікується поставка ще 160 механічних (вакуумних).

Про це повідомиа пресслужба Дніпровської міської ради з посиланням на дані заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка.

«Під час дезінфекції комунальники розпилюють спеціальний знезаражувальний засіб – хлорвмісний розчин. Він цілком безпечний для людей. Насамперед обробляються перші поверхи, прогони, ліфти та безпосередньо входи до під’їздів», – йдеться в повідомленні.

«Сьогодні робота розпочата на житлових масивах Червоний Камінь, Покровський, Тополя. Плануємо регулярно проводити таку обробку. Не довіряйте чуткам: ніхто не заходить до квартир дніпрян, аби провести обробку. Комунальники дезінфікують лише під’їзди! Якщо хтось намагається потрапити до вашої домівки під таким приводом, можете викликати правоохоронців», – зазначив Михайло Лисенко.

Крім цього, заступник міського голови розповів, що надалі розпилювачами планують проводити санітарну обробку громадського транспорту, місць масового скупчення людей тощо.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: