Депутати обласної ради вивчають інструкцію, як голосувати on-line

24 березня 2020 о 08:21 - 1080

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Депутати обласної ради вивчають інструкцію, як голосувати on-line

Йде підготовка до проведення онлайн сесії облради, яка відбудеться вже у цю п’ятницю. «Перший досвід прийняття рішень депутатами в режимі відео-конференції опрацьовують, створюючи оригінальний алгоритм дій», – повідомляє пресслужба Дніпровської обласної ради. – Онлайн голосування має дотримати права кожного депутата. Всі отримають можливість висловитися і прийняти рішення».

Так, будівлі облради збереться тільки президія сесії і голови депутатських фракцій. Решта членів депутатського корпусу будуть голосувати віддалено за допомогою спеціально розробленої системи.

Присутність депутатів за комп’ютерами фіксуватиметься скриншотами. Результати голосування у реальному часі буде записувати лічильна комісія, яка складе паперовий протокол. Також буде вестися повний запис з екрану головного комп’ютера.

Кожному з депутатів вже відправлена детальна інструкція із входу в систему і механізму її використання.

У разі виникнення питань з кожним депутатом проведуть навчання.

«В умовах надзвичайної ситуації ми зобов’язані забезпечити життєдіяльність області. Найважливіші процеси не можуть бути заморожені, адже тоді після карантину ми зіткнемося з колапсом у всіх сферах життя Дніпропетровщини», – пояснив глава облради Святослав Олійник.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: