«Мы холодеем». Відома PR-ниця розказала, як порушувала режим карантину

23 березня 2020 о 12:11 - 1683

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Мы холодеем». Відома PR-ниця розказала, як порушувала режим карантину

«Тіньова директорка» Комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради, експіарниця Вілкулів та екскерівниця КП «ТРК «Рудана» Криворізької міської ради, Власова Наталія Федорівна поскаржилася на жахи, пережиті разом з манікюрницею 22 березня 2020р.

Про це переповідає «Наше місто» з посиланням на її Facebook.

Так, «герой абсурдного детектива» прийшла у парикмахерську в смт. Обухівка Дніпровського району на манікюр. Двері були заперті, жалюзі опущені, але після дзвінка її запустили в приміщення. На столі стояла напівпорожня пляшка шампанського і поряд лежали засохлі дольки апельсинів.

«Вдруг чего – не маникюр делаем, а бухаем», – заговорщицки подмигивает мне мастер. Маски на нас самодельные. Хер где найдешь казенные и разоришься: 20 гривен за три часа, 60 гривен за день.

Красим безымянный палец. Стук в дверь. Мы холодеем. С растопыренными пальцами бегу к шампанскому. Но тревога ложная, в дверь заглядывает со вчерашнего дня безработная официантка Оля из соседнего кафе. Маникюрщица считает квадраты помещения. Фух, третьей можно», – пише Наталія Власова.

Нагадаємо, що обмеження на перебування громадян у приміщеннях стосуються міста Києва (1 особа на 10 кв. м при умові забезпечення заходів щодо дотримання санітарних норм). Більш того, вони застосовуються щодо приміщень продуктових магазинів і аптек.

На Дніпропетровщині ж роботодавцям рекомендовано перевести співробітників на дистанційну форму роботи.

Тимчасове ж призупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Обухівської об’єднаної територіальної громади, санкціоноване наказом Обухівського селищного голови.

Натомість Наталія Власова звинувачує у карантині «того, который «убил Эрику».

«Они обещали садить. Мы думали – коррупционеров. Оказалось – экономику. Ее не просто посадили, а крепко уронили до состояния искусственной комы», – пише жінка.

На вона зазначає наостанок, що купила в перукарні «антисептик у нашего сельского «менеджера по работе с вип-клиентами». 120 гривен вместо 15, но что ж поделать – ИВЛ на всех не хватит…».

 

Скрин запису Наталії Власової у Facebook

 

Скрин даних сайту ТРК «Рудана»

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: