Прокуратура оскаржила вирок про умовний термін за тяжке тілесне

20 березня 2020 о 09:48 - 1171

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Прокуратура оскаржила вирок про умовний термін за тяжке тілесне

Нікопольською місцевою прокуратурою оскаржено вирок Апостолівського районного суду – через м’якість призначеного покарання.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

За спричинення людині тяжкого тілесного ушкодження суд звільнив підсудну від відбування покарання з іспитовим строком.

Так, подія сталася у травні 2018 року у місті Зеленодольську Апостолівського району. Під час вживання спиртних напоїв між 35-річною жінкою та її товаришем по чарці виникла сварка, в результаті якої жінка нанесла потерпілому кухонним ножем удар у живіт.

Завдяки вчасно наданій медичній допомозі, травма виявилася не смертельною.

«Вироком Дніпровського апеляційного суду зловмисницю визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння), та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі», – йдеться у повідомленні.

У Єдиному держреєстрі судових рішень, у вироку по справі № 171/1398/18 стосовно уродженки м. Зеленодольська, яка має повну загальну середню освіту, заміжньої, на утриманні має малолітню дитину 2009 р.н., не працюючої, не судимої, – винесеному суддею Апостолівського районного суду Хоруженко Н.В., записано:

«Враховуючи тяжкість злочину, особу винної, наявність у неї неповнолітньої дитини, роботи без укладення трудового договору, враховуючи позицію потерпілого щодо можливості виправлення обвинуваченої без реального відбування покарання, відсутність будь-яких претензій до обвинуваченої, суд приходить до висновку про можливість виправлення обвинуваченої без реального відбування призначеного їй покарання».

Натомість, колегія Дніпровського апеляційного суду вирішила:

«Суд (першої інстанції – ред.) належним чином не обгрунтував свого висновку про можливість виправлення обвинуваченої без відбування покарання, адже характер та ступінь тяжкості зазначеного правопорушення, конкретні обставини його вчинення, дані про особу обвинуваченої не давали достатніх підстав для висновку про можливість її виправлення без відбування покарання. … Призначити ОСОБА_1 (Ляшенко Тетяні Анатоліївні – ред.) покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: