У Дніпрі з перевізниками працює мобільна група поліції, по області – патрульні

18 березня 2020 о 16:27 - 1483

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Дніпрі з перевізниками працює мобільна група поліції, по області – патрульні

У Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Києві та Київській області створені спеціальні мобільні групи, які перевірятимуть, як надаються послуги пасажирських перевезень. В усіх інших регіонах цю роботу проводитимуть співробітники патрульної поліції.

Про це голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив 18 березня, передає офіційний сайт Нацполіції.

За словами Ігоря Клименко, всі поліцейські, які несуть службу на вулицях міст і сіл, будуть проводити інформаційну роботу, а відтак він закликав керівників профільних підприємств і підприємців, які надають послуги пасажирських перевезень, із розумінням поставитися до тимчасових заборон.

Нагадаємо, відсьогодні на всій території держави заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Окрім того, у трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті і в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволено одночасно перевозити лише до 10 пасажирів. Поширюється заборона до окремого рішення і на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

«Тимчасові обмеження триватимуть до 3 квітня і проводяться виключно для того, аби попередити поширення небезпечної недуги. Поліцейські контролюватимуть виконання цих норм. При цьому наголошую: наше основне завдання – роз’яснити людям необхідність чіткого дотримання запроваджених алгоритмів. Ми працюватимемо не для того, щоби покарати, а для того – щоби попередити. Однак у випадку виявлення порушень діятимемо, як того вимагає закон», – зазначив головний поліцейський країни.

Крім того, співробітники Нацполіції переведені на посилений варіант несення служби.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: