Обсервацію робітників обласного КП оплачують коштом обласного бюджету

17 березня 2020 о 15:29 - 2290

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Обсервацію робітників обласного КП оплачують коштом обласного бюджету

Ізоляція на карантин (обсервація) трупи Комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету» та 4-х водіїв проходить в в заміському пансіонаті.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

«Всі інші почуваються добре. Умови їхнього перебування в заміському пансіонаті є комфортними. Влаштовано триразове збалансоване харчування, організоване дозвілля, з людьми працюють психологи. Також безпосередньо задіяні лікарі – інфекціоністи, поліцейські, національна гвардія та дніпропетровська служба з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що вчора голова обласної ради Святослав Олійник заявив, що в Дніпропетровській області впроваджено ряд заходів, завдяки яким мінімізують розповсюдження вірусу через людей, які повертаються з країн, де зараз бушує епідемія. Дніпропетровський очільник закликав людей ставитися відповідально до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Додамо, що це перший випадок в Україні, коли місцева влада взяла на себе відповідальність із створення карантину. Фінансування карантинних заходів здійснюється з обласного бюджету», – йдеться в повідомленні.

Натомість, облрада інформує, що «творчий колектив із 44 осіб повернувся із Франції, де були припинені їхні гастролі». Натомість ДніпроОДА повідомляла, що трупа виїхала 11 березня та прямувала у Швейцарію.

Серед приїхавших у трьох підвищена температура. Ці люди знаходяться в інфекційній лікарні. Їм надається симптоматичне лікування до встановлення діагнозу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: