48 працівників комунального підприємства з гастролей повернулися в лікарню та обсервацію

17 березня 2020 о 12:42 - 1934

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


48 працівників комунального підприємства з гастролей повернулися в лікарню та обсервацію

Трупа Комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету» (код 02226049) Дніпропетровської обласної ради перервала європейські гастролі через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону. У трьох учасників колективу виявлено незначне підвищення температури.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської облгосадміністрації.

«До швейцарської Женеви колектив Дніпропетровського академічного театру опери та балету виїхав 11 березня. На гастролі відправилися двома автобусами. Загалом – 44 артисти та працівники сцени і 4 водії.

Проїхавши через Польщу та Німеччину, 14 березня трупа зупинилася на ночівлю у Франції. Через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону гастролі перервали. У трьох учасників трупи виявлено незначне підвищення температури», – йдеться також в повідомленні.

Особи з температурою передані під нагляд медичних працівників Дніпровської міської клінічної лікарні № 21. Ще 45 людей перебувають на обсервації на території області. Всі вони почуваються добре, повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Нині троє учасників трупи знаходяться в Міській клінічній лікарні № 21 імені проф. Є.Г.Попкової Дніпра. Чи у них звичайне ГРВІ, чи COVID-19, виявить подальше спостереження та обстеження, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Решта учасників колективу знаходяться в обсервації, де медичні працівники спостерігатимуть за їхнім станом здоров’я найближчі два тижні. Зараз всі почуваються добре та не мають симптомів хвороби».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: