Приміські, міжміські, внутрішньообласні та міжобласні пасажирські перевезення в Україні тимчасово заборонені

17 березня 2020 о 12:04 - 1575

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Приміські, міжміські, внутрішньообласні та міжобласні пасажирські перевезення в Україні тимчасово заборонені

На усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні – заборонені.

Залізничні, автобусні та авіаперевезення припинять з 12-ї години дня 18 березня до 03 квітня.

Про це повідомили в управлінні транспорту Дніпропетровської облдержадміністрації, передає пресслужба ДніпроОДА.

«Вже від завтра по всій території України, у тому числі й на Дніпропетровщині, вводяться обмеження на регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення. Йдеться про рух автобусного, залізничного та авіатранспорту. На пересування власним авто жодних обмежень немає, – розповіла начальниця відділу в управлінні транспорту  Дніпропетровської ОДА Ірина Прилипа. – Зокрема, до 3 квітня у регіоні «закриють» й усі внутрішньообласні маршрути. Їх в регіоні – понад 300. Контролювати це буде Укртрансбезпека та Нацполіція. Щоб повернути квитки на автобуси, слід звертатися до кас автостанцій».

«Укрзалізниця» з 18 березня призупиняє внутрішнє пасажирське сполучення. Квитки на скасовані поїзди можна повернути протягом місяця.

«Дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ, або ж міжнародному залізничному сполученні за погодженням Мінінфраструктури, МЗС та Держприкордонслужбою», – йдеться у рішенні Кабміну.

Діятимуть обмеження й на міському транспорті. Відзавтра у маршрутних таксі, тролейбусах та трамваях дозволено перевозити не більше 10 пасажирів.

Метрополітен у Дніпрі – зупиняється з 15:00 17 березня.

Нагадаємо, нині у світі підтверджено 182.406 випадків захворювання. 79.433 людей вже одужали. В Україні – 7 підтверджених випадків COVID-19. На Дніпропетровщині – жодного. Проте область в разі необхідності готова надавати допомогу хворим на коронавірус.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: