Дніпропетровська ОДА відправлятиме співробітників на дистанційну роботу додому

16 березня 2020 о 07:38 - 3100

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпропетровська ОДА відправлятиме співробітників на дистанційну роботу додому

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко закликає роботодавців подбати про безпеку своїх підлеглих.

«Обмежте максимально кількість нарад та зустрічей, а за можливості – переведіть всіх своїх співробітників на дистанційну роботу», – йдеться у його зверненні.

Вчора близько 20:00 у ЗМІ були розіслані посилання на це звернення у YouTubeОлександра Бондаренка. Супутній текст був відсутнім.

Передаємо розшифровку файлу:

«Шановні керівники та роботодавці Дніпропетровської області!

Наразі держава робить все можливе, аби уникнути розповсюдження коронавірусу. Ми закуповуємо додаткові медикаменти і обладнання, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій.

Але безпека і здоров’я всіх мешканців залежить від кожного з нас.

Тому звертаюся до вас, шановні керівники компаній Дніпропетровської області! Будь-ласка, подбайте про безпеку своїх підлеглих, обмежте максимально кількість нарад та зустрічей, а за можливості – переведіть всіх своїх співробітників на дистанційну роботу.

Це дійсно можливо зробити. Наразі Дніпропетровська ОДА вже вдалася до аналогічних заходів: ми обмежуємо кількість зустрічей, ми скасували звернення громадян і ми будемо відправляти співробітників на дистанційну роботу додому.

Всі ці заходи допоможуть нам уникнути епідемії, а значить вже незабаром ми повернемося до звичайного ритму роботи.

Бажаю вам здоров’я і бережіть близьких!».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: