Голова облради звернувся із завданням до інвесторів аеропорту «Дніпро»

13 березня 2020 о 17:57 - 2106

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Голова облради звернувся із завданням до інвесторів аеропорту «Дніпро»

Майбутній термінал аеропорту Дніпра вже можна побачити. Але поки що на візуалізації.

Сьогодні відбулася презентація проекту майбутнього терміналу. Журналістам продемонстрували зовнішній вигляд будівлі, внутрішнє планування, дизайн, логістику.

Але головне питання на сьогодні – це таймінг процесу.

«Людей цікавлять не картинки, а коли нарешті розпочнеться будівництво. З боку держави всі питання забезпечені: фінансування, землевідведення, документація тощо. Тому сьогодні ми ставимо перед інвесторами завдання – розпочати будівництво не пізніше ніж в середині літа», – наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник, цитує пресслужба облради.

Проект терміналу аеропорту в Дніпрі виконувався на замовлення інвестора – компанії DCH.

Розрахункові вишукування, пасажиропотік, навантаження аеропорту, паркувальні місця та логістику розробляла австрійська компанія – автор проекту віденського аеропорту «Швехат», який, до речі, визнаний одним із найзручніших у Європі.

Сам термінал проектувала українська компанія, в досвіді якої проекти терміналу в Запоріжжі, Вінниці, Чернівцях та Києві.

«Отже на дніпровців чекає красивий, сучасний та комфортний термінал на 35 тис. кв. метрів, із 6-ма виходами на посадку. Пасажиропотік передбачають до 1,5 млн людей на рік», – повідомляє також облрада.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: