Піар на пандемії. ОПЗЖ почала передвиборчу роздачу масок та дезінсекторів

13 березня 2020 о 11:08 - 2168

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Піар на пандемії. ОПЗЖ почала передвиборчу роздачу масок та дезінсекторів

Громадський діяч Голосний Максим Ігоревич прокоментував акцію «Оппозиційної платформи – За життя» (ОПЗЖ), яку партія здійснює в Кам’янському. За повідомленням інформагенції «Мост-Днепр», у місцевій громадській приймальні ОПЗЖ безкоштовно роздає медичні маски та дезінфікуючі засоби.

Максим Голосний вважає, що правоохоронні органи мають запитати кам’янських партійців, де, коли, скільки та за які гроші політична партія придбала маски та дезінфектори, які вони роздають напередодні місцевих виборів в країні.

«Корявий Політичний PR на Дніпропетровщині.

Спершу ОПЗЖ скупляє всі маски та дизінфектори у місті, провокуючі паніку, а потім проводить нібито їхню благодійну роздачу під партійними прапорами!!!

Скільки триватиме ця акція, скільки масок та дизінфекторів роздадуть населенню, та найголовніше – звідки і коли у ОПЗЖ офіційно з’явилися маски та дезінфектори? Чомусь таємничо замовчують 🙂

P.S. По-хорошому, правоохоронці в рамках кримінального провадження мають з’ясувати де, коли , скільки, та за які гроші політична партія придбала маски та дизинфектори. Питання скільки придбали і скільки роздали – теж доволі актуальне», – написав він у Facebook.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: