Ще одну велику автодорогу обіцяють збудувати цьогоріч

10 березня 2020 о 09:52 - 2211

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Ще одну велику автодорогу обіцяють збудувати цьогоріч

Будівництво другої черги об’їзної Дніпра планують завершити до кінця 2020р.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«Сім кілометрів сучасної дороги з’єднають Запорізьку трасу та міжнародний аеропорт Дніпропетровщини. А головне – новозбудована об’їзна розвантажить правобережну частину міста від транзитного транспорту. На цьому наголосив очільник області Олександр Бондаренко», йдеться в повідомленні.

Пряма мова голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренко:

«Будівництво другої черги об’їзної Дніпра – один із пріоритетних проєктів розвитку інфраструктури області. Завершити його у найкоротші строки – завдання Президента України Володимира Зеленського. На реалізацію масштабного плану цьогоріч зі спецфонду держбюджету виділили понад 200 млн грн. Усіляко сприятимемо обласній службі автодоріг у виконанні цього відповідального та надзвичайно важливого для мешканців регіону завдання».

Як зазначається, зараз Служба автомобільних доріг проводить тендер, який має визначити підрядника для виконання будівельних робіт.

Загальна протяжність об’їзної Дніпра, або Південного обходу, – 61,5 км. Будівництво поділене на чотири черги. Роботи над першою чергою у 18 км закінчили у 2012 році. Одразу приступили до другої, однак будівництво зупинилося через брак фінансування.

Загалом на будівництво та ремонт доріг загального користування державного значення у Дніпропетровській області у 2020-му зі спецфонду держбюджету виділять майже 6,5 млрд грн.

Раніше у ДніпроОДА повідомили, що Решетилівська траса, яка з’єднує Дніпро з Києвом, буде побудована до кінця 2020 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: