За реконструкцію криворізького парку переплатили мільйони гривень

10 березня 2020 о 08:24 - 1584

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


За реконструкцію криворізького парку переплатили мільйони гривень

Прокуратура розслідує необґрунтовану сплату коштів Департаментом ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації за реконструкцію паркуім. Федора Мершавцева (колишній парк імені газети «Правда») у Кривому Розі.

Про це повідомляють Nashigroshi.org з посиланням на інформацію з ухвали Індустріального райсуду Дніпра від 24 лютого.

Роботи виконувало ТОВ «Андарія Девелопмент Груп» (код 39288479; «Андарія ДГ») за 118,31 млн грн.

Як встановило слідство, у липні 2017 р. Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА замовив у «Андарія ДГ» реконструкція парку ім. Федора Мершавцева м. Кривий Ріг (ІІ черга) на 38,76 млн грн. Строк виконання робіт – до кінця 2018 р.

Потім додатковою угодою ціну робіт було зменшено до 29,10 млн грн, при цьому сам договір розірвано.

Станом на 2018 р. угоду було профінансовано на 29,37 млн грн, що на 276 тис. грн більше, ніж передбачено договором та додатковою угодою.

У 2018 р. Департамент проводить ще одні публічні торги по аналогічному предмету закупівлі: «Реконструкція парку ім. Федора Мершавцева м. Кривий Ріг (ІІ черга)».

За результатами цих торгів перемогу знову отримує «Андарія ДГ», за 79,55 млн грн. При цьому, при проведенні торгів Департамент відхилив більш вигідні – на декілька мільйонів гривень – пропозиції інших учасників.

Слідство встановило, що в технічному завданні на проведення будівництва містяться деякі види робіт, які необхідно було виконати згідно з умовами попереднього договору від 2017 р. та за які «Андарія ДГ» вже раніше отримало кошти.

Станом на 31.12.2019 року за другим договором профінансовано 79,34 млн грн.

На даний час об’єкт в експлуатацію не введено, сума не виконаних робіт, за даними слідства, складає близько 10 млн грн.

Прокуратура клопотала в суді про надання їй доступу до документів по реконструкції парку, які знаходяться в Департаменті ЖКГ і будівництва Дніпропетровської ОДА. Суд клопотання задовольнив.

ТОВ «Андарія Девелопмент Груп» з Кривого Рогу належить криворожцям: директору фірми Коваленку Віктору Олександровичу, а також Цуркан Аліні Миколаївні та Макарь Денису Анатолійовичу. Згідно з даними «Прозорро», у 2017-2019 рр. фірма виграла тендерів на загальну суму 140,58 млн грн.

Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА з 2015 року очолює Коломоєць Андрій Вікторович.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: