ProZorro запрошує постачальників на безкоштовний форум в Дніпрі

05 березня 2020 о 08:42 - 1502

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ProZorro запрошує постачальників на безкоштовний форум в Дніпрі

11 березня відбудеться безкоштовний Форум по закупкам для постачальників, присвячений останнім змінам у цій сфері.

Директор державного підприємства «Прозорро» Василь Задворний представить нові модулі і функціонал системи ProZorro, розповість, яких ще змін чекати в 2020 році.

Інші спікери, зокрема представники торгових майданчиків, юристи-практики та експерти публічних закупівель, розкажуть, як перемагати в закупівлях згідно з новими нормами законодавства.

Про це повідомили організатори.

Також мова піде про нові ніші на ринку державних закупівель для розширення бізнесу. На заході будуть розбиратися проблемні питання, які хвилюють постачальників з Дніпра.

Форум почнеться 11 березня о 10:00 в конференц-залі «Сінай», в культурно-діловому центрі «Менора», вул. Шолом-Алейхема, 4/26.

Всі бажаючі зможуть потрапити на захід і задати питання про майбутнє сфери публічних закупівель представникам торгових майданчиків, юристам-практикам і виступаючим експертам. Вхід безкоштовний, але потрібно пройти коротку онлайн-реєстрацію – за цим посиланням.

Також в програмі:

* які товарні ніші і можливості для бізнесу відкрив за останні місяці перший державний інтернет-магазин для публічних закупівель Prozorro Market?

* за які порушення штрафує Антимонопольний комітет, а за які – перевіряє закупівлю Офіс фінконтролю (колишня Держаудитслужба)? Огляд практичних кейсів.

* нове в законодавстві про закупівлі: «чорний список» постачальників, життєвий цикл товару, аномально низька ціна, ринкові консультації;

* посилення відповідальності для Замовників. Нове законодавство – на захисті прав постачальників;

* зростання на мільярд, або чому очікується вибухове розширення ринку допорогових процедур?

* спрощена закупівля, або як працюватимуть допорогові закупівлі по-новому?

* практикум по оскарженню закупівель, або чому вигідно відстоювати свої права в закупівлях?

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: