Стосунки зі Швецією будемо розвивати у медичній, екологічній та ІТ галузях

05 березня 2020 о 07:26 - 1688

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Стосунки зі Швецією будемо розвивати у медичній, екологічній та ІТ галузях

Очільник Дніпропетровської області приділяє велику увагу питанням збереження навколишнього середовища.

Про це під час візиту повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг, передає пресслужба ДніпроОДА.

«Дніпропетровщина – центр розвитку індустрії та інновацій. Сподіваюся, матимемо ще більше економічних зв’язків. У тому числі в екологічній сфері, – сказав Тобіас Тиберг. – Приємно вразило, що очільник області приділяє таку велику увагу питанням збереження навколишнього середовища. Буду радий, якщо шведські компанії приєднаються до вирішення екологічних проблем у регіоні».

Пан Посол та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко визначили точки майбутньої співпраці. Це – ІТ-технології, е-система екомоніторингу, медичне обладнання.

«Дніпропетровщина – експортно орієнтований регіон із високим промисловим та інвестиційним потенціалом. Зацікавлені активно розвивати стосунки зі Швецією. Маємо багато точок дотику. Насамперед, у медичній та ІТ галузях. А ще – екологічній сфері, де високі технології якраз будуть у нагоді. Наразі працюємо над створенням веб-платформи для онлайн-моніторингу шкідливих викидів у повітря. Пропонуємо долучитися до цієї корисної справи і шведські компанії», – зазначив голова ОДА.

До зустрічі приєдналися представники чотирьох шведських компаній, які успішно працюють в Україні та Дніпропетровському регіоні. Їхня діяльність – у медичній, фармацевтичній, ІТ галузях.

Сторони обговорили можливості поставок шведського медичного обладнання до лікарень області, зокрема, онкоцентру.

Олександр Бондаренко, у свою чергу, запросив гостей на ІІІ Міжнародний економічний форум DEF’2020, що пройде у Дніпрі 19-20 березня 2020 року. Захід організовує Дніпропетровська ОДА разом із підприємствами космічної галузі та ІТ-спільнотою регіону.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: