Куди відправляють людей з підвищеною температурою тіла з Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині

28 лютого 2020 о 10:17 - 2153

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Куди відправляють людей з підвищеною температурою тіла з Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині

У Міжнародному аеропорту «Дніпро» запрацювали два тепловізори. Вони дозволяють швидко вирізнити з натовпу людей, які мають підвищену температуру тіла.

Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Тепловізори використовують у зоні прильоту. Вони сканують пасажирів під час їх пересування вузьким коридором. Радіус дії – 5 метрів. Якщо показання виходять за межі норми, людину запрошують перевірити дані за допомогою інфрачервоного термометра. Він сканує на відстані від 1 до 15 см. У разі підтвердження симптомів ГРВІ пасажира відразу направляють до лікарні», – пояснив начальник відділу ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Олег Гладкий.

«Повітряні ворота – найбільш вірогідний шлях потрапляння до Дніпропетровщини вірусу. Щодня летовище приймає 1,5 тис пасажирів з-за кордону, – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Стригун. – Передали Держпродспоживслужбі два тепловізори з обласного матеріального резерву – для використання в міжнародному аеропорту. Захворювання на коронавірус має симптоми звичайного ГРВІ. Тому температурний скрінінг – дієвий засіб не допустити розповсюдження хвороби».

Тепловізор обладнаний екраном. Якщо у людини підвищена температура тіла, пристрій сигналізує про це кольором – від помаранчевого до рожевого.

Персонал аеропорту укомплектований респіраторними масками, гумовими рукавичками та дезінфікуючими засобами для рук. Трапи облаштували дезбар’єрними килимами, обробленими спеціальним розчином. На них ступають усі, хто виходить із літака, перш ніж потрапити до терміналу.

«Кожні 3-4 години проводимо дезінфекцію загальної зали, туалетів, зони прильоту, – додав Олег Гладкий. – Наші лікарі «озброєні» спеціальними ізолюючими костюмами. За існуючими нормами, медики мають їх використовувати у разі наявності прямих рейсів із країн зі спалахами коронавірусу. Нині таких немає».

Заходи безпеки задля недопущення коронавірусу в Україну організували і в інших аеропортах держави.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: