Дніпровське «Міськсвітло» у 2020 працюватиме на 250 вулицях

27 лютого 2020 о 08:13 - 1384

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпровське «Міськсвітло» у 2020 працюватиме на 250 вулицях

Близько 400 нових електроопор встановлять та 200 аварійних замінять в рамках модернізації зовнішнього освітлення у Дніпрі.

Загалом цього року на понад 250 вулицях планується відновити, модернізувати чи побудувати зовнішнє освітлення, де його ніколи не було.

Про це під час прямої телефонної лінії 26 лютого розповів в.о. директора комунального підприємства «Міськсвітло» Микола Січовий, передає прес-служба Дніпровської міськради.

За його словами, буде встановлено 7.400 світильників, замінено 27 тис. ламп, змонтовано близько 260 км ліній зовнішнього освітлення (самонесний ізольований дріт).

Особлива увага підприємства буде зосереджена на відновленні та модернізації освітлення у внутрішньоквартальних та внутрішньодворових проїздах будинків.

«Відновлюватимемо освітлення у різних районах міста, у тому числі і приватному секторі та віддалених мікрорайонах. Наприклад, продовжуватимемо працювати у Діївці, на Ігрені», – сказав Микола Січовий.

Серед робіт, які нині тривають, – будівництво зовнішнього освітлення по вулиці Криворізькій, від вул. Київської до вул. Макарова. Це та ділянка, де вуличного освітлення ніколи не було. Нещодавно, закінчено роботи по вул. Будівельників, де встановлено сучасні, енергоощадні LED-світильники. Нині таке ж LED-освітлення комунальники улаштовують по Кайдацькому шляху уздовж правобережного з’їзду з мосту.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: