Досягнення-2019 на Дніпропетровщині: голова ОГА відзвітувався за минулий рік

25 лютого 2020 о 11:05 - 1965

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Досягнення-2019 на Дніпропетровщині: голова ОГА відзвітувався за минулий рік

Сьогодні голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко відзвітував про зроблене у 2019 році та поділився планами на 2020-й.

«Починаючи свою роботу на посаді голови ДніпроОДА, одразу виділив пріоритетні напрямки. Це розвиток інфраструктури, залучення інвестицій та покращення стану довкілля в регіоні. Окремий акцент – на будівництві нового терміналу та злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпропетровщини», – каже Олександр Бондаренко, цитує прес-служба облгосадміністрації.

Роботи на буд майданчику нової злітно-посадкової смуги аеропорту стартують влітку 2020-го. З держбюджету виділили 1,2 млрд грн, домовилися з приватним інвестором про будівництво Міжнародного терміналу та VIP-терміналу.

Про покращення бізнес-клімату в регіоні: створили Інвестиційну раду при Дніпропетровській ОДА, яка об’єднала десятки підприємців; до області залучили 20 млн дол. Інвестицій; домовилися про створення в регіоні коштом інвестора (Благодійний фонд Олександра Фельдманаред.) першого екопарку.

Минулоріч основні підприємства-забруднювачі інвестували 1 млрд грн у природоохоронні заходи. Допомагали покращити екоситуацію в області і закордонні партнери, зокрема, уряд Норвегії та Єврокомісія. У бюджеті на 2020 рік заклали 44,5 млн грн на вирішення проблем Придніпровського хімічного заводу.

«За останні місяці 2019-го завершили реконструкцію 20 об’єктів по всій області – шкіл, садочків, медзакладів, парків. Ремонтували і дороги. При цьому завдяки перегляду кошторисів, які були завищені, вдалося зекономити 77 млн грн», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА.

Дали старт проєкту Smart region, який дозволить зробити доступнішими е-сервіси для мешканців області. У 700 школах Дніпропетровщини запрацював швидкісний інтернет. А для більш зручної комунікації з головою ОДА запустили «Губербот»  у Facebook та Telegram.

«Наприкінці 2019-го презентували Стратегію розвитку Дніпропетровщини-2020. У ній визначені пріоритети та план дій на рік. Ми продовжуємо оновлювати інфраструктуру – роботи проходитимуть на понад 100 об’єктах. Так само акцентуватимемо увагу на залученні інвестицій, покращенні екології, євроінтеграції та децентралізації», – додав Олександр Бондаренко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: