У стрілянині на вул. Тітова постраждала особа, яка злісно не виконувала судове рішення

25 лютого 2020 о 10:14 - 4235

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У стрілянині на вул. Тітова постраждала особа, яка злісно не виконувала судове рішення

У Дніпрі вчора сталася стрілянина на зупинці громадського транспорту по вулиці Тітова. Серед трьох постраждалих у перестрілці – колишній бізнесмен. Стрільців затримано.

Відео – Dp.informator.ua

«За попередніми даними, постраждали декілька осіб – у них поранення ніг і шиї», – пише «Інформатор».

Пізніше стало відомо, що серед постраждалих у перестрілці – колишній бізнесмен Ельтон Вахідов. Згідно з YouControl, раніше він був приватним підприємцем, вид діяльності – «Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах».

За неофіційними даними, він їхав у Mercedes G-class зі своїми синами. Поряд – ще один Mercedes G-class.

Також стало відомо, що стріляли ті, хто їхав у Toyota Land Cruiser. Стрілянину вели з травматичного пістолета.

Постраждалих госпіталізували в 16-ту міську лікарню. Toyota Land Cruiser з місця пригоди втекла. Пізніше автомобіль знайшли у дворі житлового будинку №1 на Зоряному бульварі. Співробітники розшуку і КОРД провели затримання підозрюваних.

У Єдиному держреєстрі судових рішень опубліковано ухвали в судовому спорі Вахідова Ельтона Керім огли, уродженця м. Геокчай Республіки Азербайджан, громадянина України, освіта середня, не працюючого, раніше не судимого (відповідач) та Тесленко Людмили Василівни (позивач) про:

* визнання недійсними договорів купівлі-продажу квартир та автомобіля,
* стягнення суми боргу та заборгованості по процентам,
* визнання договору поруки припиненим.

На 24 березня 2020 призначено чергове судове засідання у справі № 204/3903/19; кримінальне провадження № 42017041440000127 за обвинуваченням ОСОБА_2 (Вахідова – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.382 КК України (Невиконання судового рішення, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб – ред.).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: