За спробу підкупу патрульних – штраф

24 лютого 2020 о 13:27 - 1704

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


За спробу підкупу патрульних – штраф

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу ухвалив вирок 34-річному криворіжцю за пропозицію службовій особі надати за винагороду неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє портал «Судова влада України» з посиланням на прес-службу райсуду.

Судовим розглядом встановлено, що на початку грудня 2019 року громадянин К., знаходячись на вул. Мусоргського в м. Кривому Розі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чіплявся до патрульних поліцейських під час виконання ними службових обов’язків.

За появу чоловіка у громадському місці в п’яному вигляді, поліцейські прийняли рішення про складання щодо нього протоколу за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи стан сп’яніння правопорушника, для складання зазначеного протоколу, його було затримано та доставлено до Покровського відділення поліції. Проте затриманий, з метою уникнення адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення та усвідомлюючи незаконність своїх дій, запропонував правоохоронцям неправомірну вигоду в розмірі 3.000 гривень, що було зафіксовано нагрудними боді-камерами поліцейських.

У судовому засіданні, обвинувачений повністю визнав вину у вчиненому злочині та щиро розкаявся.

Вироком суду обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 8.500 гривень.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

«З повним текстом рішення можна ознайомитись на сайті: http://www.reyestr.court.gov.ua/, справа №212/422/20. Вирок суду від 18 лютого 2020 року», – йдеться також в повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: