«АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував за 2019 у соціальну сферу 432,4 млн гривень

10 лютого 2020 о 12:43 - 2341

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував за 2019 у соціальну сферу 432,4 млн гривень

У відпочинок і оздоровлення у 2019 році майже 11 тисяч працівників, а також їхніх дітей, членів сімей, ветеранів «АрселорМіттал Кривий Ріг» і дочірніх підприємств комбінат вклав 179,7 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Путівки в пансіонати («Азов», «Червоні вітрила») та дитячі табори («Буревісник», «Парус») надавалися працівникам за пільговою вартістю. Відпочинок на заміських базах був безкоштовним. З кожним роком попит на путівки до «Мар’янівки», «Хвилі» і «Світанку» збільшується. Наприклад, у літньому оздоровчому сезоні-2019 було видано путівок на 36.389 осіб – це на чотири тисячі більше, ніж у 2018-му», – йдеться в повідомленні.

Серед інших соціальних витрат підприємства:

* 53,6 млн грн. на утримання медичного центру, який включає дві поліклініки та мережу здравпунктів по всьому підприємству;

* 14 млн грн – витрати компанії на добровільне медичне страхування своїх працівників;

* 26,8 млн грн – транспортні перевезення до місця роботи і назад (включаючи зимовий період);

* 34,6 млн грн – надання послуг з харчування працівникам;

* 50 млн грн – утримання та ремонти об’єктів соціально-побутового призначення;

* 17 млн грн – відрахування профспілковим організаціям для проведення культурно-масових, спортивних заходів, оздоровлення.

Також виділяються кошти на придбання подарунків до Дня знань, Нового року, реалізацію освітніх проектів для юних криворіжців.

«Восени в Університеті АрселорМіттал стартував шостий навчальний сезон. Він став рекордним за кількістю учасників – до шкіл англійської мови, IT-технологій та юних інженерів прийшли понад 1.500 дітей працівників у віці від 6 до 17 років. На їх навчання «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 2,5 млн грн.

А під час канікул дітлахи мали можливість відвідати навчальні майстер-класи «Будь у темі» та розважальні заходи в рамках проекту «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг», – передає прес-служба.

Всього інвестиції у соціальну сферу становили 432,4 млн гривень. У 2020 році компанія запропонує нові проекти як для своїх працівників та членів їх сімей, так і для містян.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: