Підприємці області можуть отримати кредит від 5%

10 лютого 2020 о 10:46 - 1582

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Підприємці області можуть отримати кредит від 5%

Отриматипозику під низьку ставку – на відкриття або розвиток власної справи – запрошують «малий бізнес». Як стати учасником програми, розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Державну програму «Доступні кредити» запустили на підтримку малого підприємництва. На її реалізацію в держбюджеті на 2020 рік передбачили 2 млрд грн, – зазначили в департаменті. – Все просто. Оформлюєте кредит у банку-учаснику. Частину відсотків за користування позикою покриває держава. Залишиться оплатити від 5 до 9% – в залежності від виручки та кількості новостворених робочих місць. Позичальником може бути і юридична, і фізична особа. Максимальний розмір кредиту – 1,5 млн грн».

Щоб долучитися до проекту, найперше слід заповнити реєстраційну формуна сайті www.5-7-9.gov.ua. Після – обрати банк. Партнери програми – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

Для отримання позики необхідно надати до банку документи та якісно складений бізнес-план. Для його підготовки можна скористатися безкоштовною навчальною програмою.

Рішення про видачу кредиту приймає банк.

Деталі – за телефоном: 1545.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: