Усі школи Дніпра закрилися на карантин

05 лютого 2020 о 10:48 - 2611

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Усі школи Дніпра закрилися на карантин

Учнів усіх 157 середніх загальних навчальних закладів, у тому числі вечірніх і спеціалізованих шкіл, відправилися на карантин.

Про це повідомила прес-служба Дніпровської міськради.

«За останній тиждень січня, з 24-го по 30-те, у Дніпрі було зареєстровано 7.422 випадки захворюваності на ГРВІ та грип. Показник захворюваності по місту перевищує епідемічний поріг на 31%», – зазначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського лабораторного центру Наталія Інякіна.

«Заклади дошкільної освіти у цей період працюватимуть в особливому режимі. Медичні працівники щоденно проводитимуть огляд вихованців садочків, вимірюватимуть їм температуру. Планові профілактичні щеплення на цей період призупиняються. Масові дитячі заходи обмежуються або повністю скасовуються. Також велике прохання до батьків: піклуйтеся, будь ласка, не лише про свою дитину, але й про оточуючих. Якщо ваша малеча захворіла, краще залиште її вдома та покажіть лікарю, не ведіть до садочка», – каже заступниця директорки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

У департаменті охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради наголошують: у разі виникнення симптомів ГРВІ або грипу не можна займатися самолікуванням, треба звертатися до сімейного лікаря.

«Враховуючи високий рівень захворюваності та госпіталізації, з міського бюджету було додатково виділено 300 тис. грн на придбання швидких тестів і ліків, які використовуються при захворюванні грипом. Також ще з жовтня у Дніпрі було виділено близько 700 тис. грн на придбання вакцини від грипу для педагогів та людей пільгових категорій, станом на 30 січня було проведено понад 3 тис. вакцинацій», – зазначила в. о. директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Юлія Віклієнко.

Освітній процес заплановано відновити 17 лютого.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: