Колишня банщиця стала директором дитячого парку Дніпра

04 лютого 2020 о 13:43 - 3413

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Колишня банщиця стала директором дитячого парку Дніпра

Нинішня директор Комунального підприємства культури «Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби» (код 02131858) Весна Світлана Миколаївна до призначення на посаду була фізичною особою – підприємцем з основним видом діяльності «96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту».

Такий КВЕД відповідає діяльності турецьких лазень, саун та парових бань, соляріїв, салонів для зменшення ваги тіла та схуднення, масажних салонів тощо.

Про це «Лица» дізналися після аналізу відкритих джерел.

У декларації за 2019 рік директор дитячого парку не вказала, що працювала підприємцем.

На офіційному сайті Дніпровської міськради розміщене посилання на біографічну довидку Світлани Весни. В ній йдеться, що з 2016 по 2017 рр. вона працювала директором приватного підприємства (ПП) «Імекс К».

Біографічна довідка Весни С.М.

 

Насправді, біографічна довідка має помилки: ПП «Імпекс Ко» (код 35448902).

За даними аналітичної платформи YouControl, Весна Світлана Миколаївна, також була засновником цього ПП та була зареєстрована в Дніпрі по вулиці Юних Ленинців, 8/28.

 

Скрін-шот даних YouControl відносно ПП «Імекс К»

 

У Єдиному держреєстрі юросіб, ФОП та громадських формувань України (ЄДРПОУ) знаходиться інформація, що Весна Світлана Миколаївна, яка мешкає на вул. Козака Мамая, 8/28, з 01.04.2019 по 28.05.2019 вела діяльність із забезпечення фізичного комфорту.

Як писали «Лица», вулицю Юних Ленінців перейменували на вул. Козака Мамая.

 

 

Дані ЄДРПОУ

Фото Весни С.М. з офіційного сайту Дніпровської міськради

 

Крім того, вказаний в ЄДРПОУ ФОП Весни С.М. номер телефону +380677846875 співпадає з номером телефону, який зараз використовує в системі Prozorro Комунальне підприємство культури «Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби».

 

Дані ProZorro

 

«Лица» подзвонили директору дитячого парку, маючи намір дізнатися, обрали її кандидатуру за допомогою конкурсу на посаду або якимось іншим шляхом, але Світлана Весна запевнила, що не може говорити, бо перебуває на зустрічі, і пообіцяла передзвонити пізніше. Але не передзвонила.

 

На фото анонсу – картина Сергія Євдокимова «Банщицю викликали?», папір/акрил, 2011 р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: