Торік дітей, що потребують слухопротезування, забезпечили на 100%

31 січня 2020 о 08:37 - 1369

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Торік дітей, що потребують слухопротезування, забезпечили на 100%

Торік на слухопротезування дітей Дніпропетровщини спрямували 3,5 млн грн обласних коштів. Закупили 4 кохлеарних імпланта та 2 мовних процесори. Це – 100% від потреби.

Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА з посиланням на інформацію департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«В області немає черги на кохлеарну імплантацію. Всі діти із незворотними вадами слуху за потреби одразу отримують необхідну допомогу, – зазначили в департаменті. – У 2019 році придбали чотири кохлеарних імпланта майже за 3 млн гривень та два мовних процесори за 565 тис грн. Маленьким пацієнтам вже зробили операції, і тепер вони можуть нормально розвиватися».

Право отримати прилад безоплатно має кожна дитина. Звертатися потрібно до Дніпропетровського обласного дитячого сурдологічного центру при обласній дитячій клінічній лікарні.

Аби дитина могла нормально чути та навчитися розмовляти, кохлеарну імплантацію бажано проводити якомога раніше. Рекомендують до 7-річного віку.

ДОВІДКА
Кохлеарний імплант – мініатюрний прилад з чутливою електронікою. Призначається у тих випадках, коли слухові апарати не здатні вирішити проблему.
Кохлеарна імплантація – це операція, в процесі якої у внутрішнє вухо пацієнта вводяться електроди. Вони електричними імпульсами стимулюють слуховий нерв і забезпечують сприйняття звуків.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: