З Державного підприємства «Жилком» зникли статутні та бухгалтерські документи

30 січня 2020 о 15:52 - 2095

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


З Державного підприємства «Жилком» зникли статутні та бухгалтерські документи

У січні 2020-го на ДП «Жилком» змінили керівництво. Як виявилося, колишні очільники «прихопили» з собою статутні та бухгалтерські документи. А ще – «заднім числом» звільнили 90% працівників.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

За словами заступника голови Дніпропетровської ОДА Олександра Москаленко, спроба дестабілізувати роботу держпідприємства не вдалася, бо ОДА вчасно взяла ситуацію під контроль та призначила проведення незалежного аудита. Наразі ДП працює у штатному режимі.

«ДП «Жилком» проводить експертизу проєктів будівництва та реконструкції доріг, шкіл, дитсадків. А ще здійснює технагляд на об’єктах, які зводять або ремонтують обласним коштом, – зазначив Олександр Москаленко. – Колишнє керівництво намагалося паралізувати роботу держпідприємства та зірвати початок сезону будівництва. Вчинені дії могли завдати прямих збитків обласному бюджету. Але зараз ситуація під контролем».

Скрин-шот щоденної розсилки аналітичної платформи YouControl за 29 січня 2020р.

 

Повідомляється, що «попередники» залишили багато боргів.

«Серед працівників було багато «сватів-братів» колишнього керівництва. На них оформили приватні підприємства. На «ліві» рахунки виводилися державні кошти, – розповів в.о. директора ДП «Жилком» Олександр Колісник. – На сьогодні ми укомплектували новий штат експертів. Вони вже проводять оцінку будівельних проєктів».

«Маєте інформацію щодо незаконних дій державних підприємств області? Можете звернутися на «гарячу лінію» голови Дніпропетровської ОДА: 0-800-505-600», – йдеться також в повідомленні.

Нагадаємо, як писали «Лица», у лютому 2014 року майбутня керівниця ДП «Жилком» Васильченко Олена Володимирівна, голова на той час облорганізації партій «УДАР Віталія Кличка», повернулася в Україну з Ізраїлю чартерним рейсом разом з Борисом Філатовим та Геннадієм Корбаном.

За даними правоохоронців, держпідприємство «Жилком» розтратило у 2016-2017 роках 3,5 млн грн бюджетних коштів.

У минулому році «експертизу стійкості, надійності, довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення» за 114 тис. гривень, без проведення конкурсу, мерія Дніпра віддала ДП «Жилком» – експертизу перепрофілювання одного кварталу вулиці Короленка в Дніпрі під пішохідний ціною 72 тис. грн за 1 м2.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: