Корупційну зону кам’янських Тепломереж створив «помічник» мера Кам’янського

30 січня 2020 о 08:39 - 2059

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Корупційну зону кам’янських Тепломереж створив «помічник» мера Кам’янського

«Лица» виправили повідомлення, що 3-місячна фірма, яка виграла 20,2 млн грн за «вибивання боргів» зі споживачів тепла у Кам’янському, буцімто належить братам Дубінським.

Як повідомили газета «Событие» та екс-депутат Кам’янської міської ради Андрій Іванченко, насправді Товариством з обмеженою відповідальністю «Експерт групп М» (код 43289714) контролюється Олександром Івановим, так званим «Пупсом».

У травні 2019 «Лица» передрукували статтю про О. Іванова «Смотрящий» за Каменским: как Александр Иванов стал «теневым мэром» города».

Першим про нашу помилку повідомила кам’янська газета «Событие»:

«Із слабкими нервами і тим, хто не переносить на дух мат, не читати!

Поставтеся до попередження серйозно!

Пам’ятайте статтю КАМІНЬ NEWS «Як вкрасти мільйон», в якій вони розповідали Вам про те, що міськрадівські вибл*дки в особі мера-фонтанофіла і його йуной бджолокоманди вирішили розіграти тендерок по «Тепломережам»: спи*ити з бюджету 1 мільйон доларів на замовленні колекторів, які будуть вибивати за допомогою праски і паяльника з городян борги за опалення?

Так ось, тендер відбувся, і переможцем став хто?.. Барабанна дріб!.. Фірма «Пупса» і мера-фонтанофіла, в якій номіналом друган «Пупса» і мера-палія – Євген Лукашов та Валентин Маханько. 1 мільйон доларів з бюджету і право вибивати з городян борги «Тепломереж» (в позі ластівки) переходять сім скромним достойникам з Белоусівсько-Івановської ОЗУ.

Хотілося б запитати у «Лиц», які пишуть такі заголовки: с*уялі на обкладинці згадуються ВЛД-Бразерс, якщо по факту стаття про те, як мер Кам’янського зі своїм ОЗУ наймає колекторів на жителів, мером яких він є?

P.S. Модератори, б*еать?? Уважніше, ви ж бачите які клікбейтні *бани працюють в регіональних ЗМІ!».

«Лица» звернулися до екс-депутата Кам’янської міської ради від партії «Громадський рух «Народний Контроль» («відкликаний за народною ініціативою» у грудні-19) Андрія Іванченка.

Він повідомив, що також вважає, що в матеріалі про «Експерт групп М» помилково згадано братів Дубінських, і додав:

«Місто Кам’янське потерпає від корупції, але олігархи поділили вплив корупційних зон. Наприклад, сферу теплопостачання в місті координує Іванов Олександр, а допомагають йому отримувати прибутки депутати та мер міста Білоусов Андрій, який працює не на громаду, а на бізнес-інтереси.

Щоправда, Іванов Олександр допомагає меру міста в його політичній діяльності – через тіньове фінансування партії «Бджола», щоб закріпитися у владі на наступні 5 років.

Співпраця мера Білоусова та бізнесмена Іванова набула достатньої сили, щоб впливати на життя міста у багатьох сферах.

Всім відомо, що в місті розпочато перехід на електричне опалення і одна з умов переходу на електричне опалення – погашення боргів перед Тепломережею. На мою думку, можливо, розроблена схема, коли отримані борги Тепломережею подаються, як заслуги колекторів, а 20% з суми автоматично стає прибутком бізнес-мафії в міській раді.

Можливо, місто побачить іще схеми заволодіння приміщеннями або іншим майном боржників на користь бізнес-інтересів цього угрупування.

До речі, поліція та правоохоронні органи готові багато чого не помічати просто за купівлю для них паливно-мастильних матеріалів та автотехніки.

Місто поступово перетворюється у кримінальний осередок, який володіє 100% акцій Кам’янської міської ради».

Редакція «Лиц» вибачається перед братами Дубінськими за поширення недостовірної інформації про їх причетність до цієї оборудки з боргами Тепломережі, а також перед всіма читачами. Попереднє повідомлення виправлено.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: