Ще 7 ЦНАПів з’являться на Дніпропетровщині

28 січня 2020 о 16:00 - 1467

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Ще 7 ЦНАПів з’являться на Дніпропетровщині

Ще 7 Центрів надання адміністративних послуг. ЦНАПи створять «з нуля» або модернізують існуючі у громадах, які перемогли у Програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА з посиланням на данні департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Завершився четвертий – фінальний – раунд впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Об’єднані територіальні громади, які отримають допомогу у створені чи модернізації ЦНАПів, визначила спеціальна комісія. До неї увійшли експерти Програми, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку. Вони проаналізували 179 заявок з 24 областей України та затвердили 125 громад-переможниць», – розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.

На Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг створять або модернізують у Богданівській, Іларіонівській, Лошкарівській, Новоолександрівській, Петриківській, ОТГ, Олександрополі та Підгородному.

Приміщення відремонтують коштом громад. Від Програми учасники отримають нову офісну техніку та меблі. Також експерти допоможуть впровадити електронну систему керування чергою, створити мобільний ЦНАП та налагодити роботу з місцевими мешканцями.

Нагадаємо, раніше ЦНАПи відкрили у Васильківській, Покровській, Солонянській та Царичанській ОТГ. Модернізували – у Томаківській громаді та місті Покрові. Межівська ОТГ отримала мобільний ЦНАП.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: