«Перлина Дніпропетровської області зі смаком солі» шукає інвестора

16 січня 2020 о 15:23 - 1763

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Перлина Дніпропетровської області зі смаком солі» шукає інвестора

Для розвитку курорту «Солоний Лиман», що у Новомосковському районі області, Дніпропетровська ОДА шукає інвесторів. Здравницю хочуть перетворити на сучасний курорт європейського рівня.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

«Солоний Лиман» – один зі скарбів нашої області, який маємо показати всій Україні. Це ексклюзивний курорт з унікальним мікрокліматом. Хочемо перетворити його на велику рекреаційну зону, де зможуть відпочити та поправити здоров’я мешканці з усієї країни. Наразі шукаємо інвесторів, вже провели перемовини з кількома компаніями. Зокрема, можливість інвестувати у розвиток курорту розглядає австрійська компанія «Masterconcept», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

У реабілітаційному центрі «Солоний Лиман» лікують захворювання хребта та кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, допомагають відновитися після травм. «Родзинки» курорту – унікальні за складом лікувальні грязі та цілюща мінеральна вода.

«Солоний Лиман» – це загадкове озеро, лікувальні грязі та унікальний мікроклімат», – наголосив генеральний директор Дніпропетровського обласного спеціалізованого реабілітаційного центру «Солоний Лиман» Ігор Чабаненко.

Реабілітаційний центр одночасно може прийняти 340 людей. Тут поєднують грязелікування з апаратною та медикаментозною фізіотерапією, фізкультурою, масажами. Лікувальний курс відповідає усім сучасним світовим стандартам.

Пошуком потенційних інвесторів займається Інвестиційна рада, яка діє при Дніпропетровській ОДА. За додатковою інформацією слід звертатися за електронною адресою: los.dmytro.oda@gmail.com

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: