Покровська ОТГ виграла грант на створення енергоефективного громадського простіру

13 січня 2020 о 16:14 - 1356

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Покровська ОТГ виграла грант на створення енергоефективного громадського простіру

У Покровському центрі дозвілля, величезну будівлю якого зроблять енергоефективним, зараз розташована місцева бібліотека та працюють гуртки. Є і велика глядацька зала на 600 місць.

Протягом 2020 року тут здійснять енергоаудит, аби визначити, де мають місце найбільші втрати тепла і що саме потребує першочергової заміни.

Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА з посиланням на дані департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

У минулому році серед громад України проходив конкурс «Енергоефективна громада 2019» у рамках проєкту Асоціації об’єднаних територіальних громад «Марафон 2019: енергоефективна та безпечна громада», за підтримки Deutsche Gesellschaft fr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Одним із переможців стала Покровська ОТГ.

 ДОВІДКА

Громадський простір – це територія масового місцезнаходження людей, де відбувається перетин соціальних, культурних і особистісних процесів.

У Покровському центрі дозвілля розташована місцева бібліотека, працюють різноманітні гуртки. Є і велика глядацька зала на 600 місць.

Триповерховій будівлі закладу вже 40 років. Вона давно потребує термомодернізації – покрівля протікає, з вікон дме, застаріла система опалення, каже заступниця селищного голови Інна Швидь.

«Маємо величезне бажання повністю модернізувати центр дозвілля. Та власними силами громада не подужає таку реконструкцію. Всі сподівання – на грантову підтримку. Проведення безкоштовного енергоаудиту для нас лише перший крок, – сказала Інна Швидь. – Постійно беремо участь у різних грантових проєктах. На один із конкурсів подали заявку щодо реконструкції місцевої пам’ятки культури – музичної школи. Зараз чекаємо на його підсумки».

«Покровська громада демонструє гарний приклад іншим ОТГ області. За допомогою участі у таких конкурсах територіальні об’єднання мають чудовий шанс отримати необхідну фінансову підтримку. Наприклад, на підвищення енергоефективності соціальних об’єктів», – підсумували в департаменті економічного розвитку ОДА.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: