«Гральні» бізнесмени апелюють про повернення речей та грошей

13 січня 2020 о 12:02 - 1455

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Гральні» бізнесмени апелюють про повернення речей та грошей

В 14:40 сьогодні у Апеляційному суді Дніпропетровської області буде розглядатися апеляція ТОВ «Спорт-лото» та ФОП Ілюшечкіна Андрія Євгеновича, які займають організацією азартних ігор у місті Тернівка.

Про це стало відомо з повідомлень порталу «Судова влада України» та Єдиного реєстру судових рішень.

 

Скрін-шот даних порталу  «Судова влада України»

 

Так, в документах йдеться, що відбулися обшуки у гральних залах за адресами:

* м. Тернівка, вул. Харківська, буд. 18 (приміщення перебуває у комунальній власності – КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство»),
* м. Тернівка, вул. Харківська, 30-в (автостанція м. Тернівка),
* м. Тернівка, вул. Пушкіна, 12/1.

В ході обшуків були вилучені більше 50-ти системних блоків, професійна відеокамера, документація та грошові купюри.

До ЄРДР розслідування внесено за № 12019040400000568 від 19 грудня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203-2 КК України (Зайняття гральним бізнесом).

«Допитаний як свідок у кримінальному провадженні ОСОБА_1 показав, що 19 грудня 2019 року приблизно о 21:00 год. він знаходився у залі ігрових автоматів в буд.12 по вул. Пушкіна, м. Тернівка, який працює цілодобово, та знаходився там для того, щоб пограти у азартні ігри.

У вказаному залі ігрових автоматів знаходиться декілька комп`ютерів за якими через мережу Інтернет можна грати у азартні ігри. Для того необхідно сплатити адміністратору певну суму грошей, та адміністратор вмикає комп`ютер через свій сервер.

Він постійно грає у ігри «Книжки» та «Піраміда», під час яких необхідно, щоб співпали комбінації ліній. Так, 19 грудня 2019 року приблизно о 21:00 год. він звернувся до адміністратора та попросив поставити ще грошей, однак вона йому відмовила, без пояснення причини. Через деякий час він дізнався, що в приміщенні вказаної ігрової зали працівниками поліції було проведено обшук», – йдеться в ухвалі по справі № 194/2158/19 від 27 грудня 2019 р.

«Представник власників майна в судовому засіданні просив відмовити в задоволенні клопотання про арешт майна, оскільки вилучене майно належить ОСОБА_4 (ФОП Ілюшечкіну А. Є. – ред.), він є оператором державних лотерей, тому має законне право делегувати право розповсюджувати лотереї, в тому числі за адресою в АДРЕСА_1.

В кримінальному провадженні не зазначено, що спричинена будь-якій особі матеріальна шкода, підозра не пред`явлена.

Крім того, розпорядження КМУ № 1325-Р «Про протидію гральному бізнесу» винесено 20 грудня 2019 року, а обшук проводився 19 грудня 2019 року», – йдеться в судовій ухвалі.

 

Скрін-шот даних аналітичної платформи YouControl

 

Слідчий суддя Тернівського міського суду Корягін Віталій Олексійович виніс ухвалу про арешт вилучено в ході обшуків майна «з метою забезпечення збереження речових доказів».

«Відповідно договору доручення № 1730/02 на розповсюдження держаних лотерей від 12 листопада 2016 року, між підприємством з 100% іноземними інвестиціями «Українська національна лотерея» та ТОВ «Спорт-лото» укладено договір на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Золотий Кубок».

Згідно додаткової угоди №1 від 30 листопада 2016 року до договору доручення № 1730/02 від 12 листопада 2016 року між підприємством з 100% іноземними інвестиціями «Українська національна лотерея» та ТОВ «Спорт-лото» укладено договір на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Золотий Кубок», та державної грошової миттєвої лотереї «Лотто Платинум».

Згідно договору оренди нерухомості від 01 лютого 2017 року ОСОБА_2 передала ОСОБА_4 (ФОП Ілюшечкіну А. Є. – ред.) в оренду нежиле приміщення за адресою: АДРЕСА_1.

Відповідно до актів приймання-передачі до договору субдоручення № 6683 від 05 лютого 2019 на розповсюдження державних лотерей, ТОВ «Спорт-Лото» передало ОСОБА_4 обладнання для розповсюдження державних лотерей за адресами м. АДРЕСА_7 та АДРЕСА_1», – йдеться в судових документах.

Апеляцію у м. Дніпрі розглядає судова колегія у складі суддів Коваленко Василя Дмитровича (головуючий), Пістун Алли Олексіївни та Іванової Алли Пилипівни.

Фото анонсу – ілюстративне

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: