Дніпропетровщина сумує за загиблими в авіатрощі в Тегерані

08 січня 2020 о 09:32 - 2317

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпропетровщина сумує за загиблими в авіатрощі в Тегерані

Сьогодні вранці у Тегерані відразу після зльоту впав український літак Boeing 737. Загинули всі 168 пасажирів та 9 членів екіпажу. За попередніми даними, серед них були 11 українців. Висловлюємо співчуття рідним загиблих співвітчизників і сумуємо за всіма жертвами цієї авіатрощі, наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Дніпропетровщина разом з усією Україною обгорнена сумом через авіатрощу, що сталася цього ранку в Тегерані, – Олександр Бондаренко, передає прес-служба ДніпроОДА. – На жаль, загинули всі 177 пасажирів та членів екіпажу, що перебували на борту. За дорученням Президента України при РНБО створений оперативний штаб. У відрядження до Тегерану від України готують групу для допомоги в пошуковій операції та розслідування причин аварії. МЗС відкрило «гарячу лінію», куди можна звернутися за терміновими довідками, – +380442381657».

Літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран-Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився в Ірані 8 січня. Загинули всі 168 пасажирів та 9 членів екіпажу – громадяни 7 країн.

Фото анонсу: IRNA

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: