Підготовка будівельників-практиків почалася в Кривому Розі

08 січня 2020 о 09:17 - 1082

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Підготовка будівельників-практиків почалася в Кривому Розі

У Кривому Розі відкрили навчально-практичний центр професійно-технічної освіти. Його створили державним коштом.

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Кропивницького, 21-а.

В центрі готуватимуть монтажників систем утеплення будівель, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації з посиланням на інформацію департаменту освіти і науки ДніпроОДА.

«Кваліфіковані робітничі кадри дуже потрібні для розвитку економіки. Тому вкрай важливо створити гідні умови для якісної підготовки фахівців. Новий навчально-практичний центр дасть можливість молодим людям стати конкурентоспроможними на ринку праці», – зазначили у департаменті.

На відкриття навчально-практичного центру з держбюджету виділили 809,5 тис. грн. Він працює на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

«Наша мета – забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними вміннями майбутніх фахівців. Дуже важливо, що обладнання в центрі таке саме, як на справжньому виробництві. Це дасть можливість учням краще адаптуватися до умов праці. Також прагнемо, щоб наші випускники залишалися в Україні, мали якісну освіту, роботу та гідний рівень життя», – зазначив директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Валерій Яременко.

У центрі є весь необхідний інвентар для робіт на висоті та без опори. Це помости, будівельні люльки, вишки та запобіжні пояси. А ще – новітні будівельні матеріали та сучасне механізоване обладнання: компресори, будівельні міксери, бетономішалки, штукатурна станція, шліфувальні машини.

Навчально-практичний центр співпрацює з вітчизняними та світовими будівельними компаніями.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: