Верхньодніпровська райрада заборонила політичну рекламу на своїх рекламних щитах

21 лютого 2019 о 12:30 - 1173

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Верхньодніпровська райрада заборонила політичну рекламу на своїх рекламних щитах

На сесії 13 грудня 2018 року Верхньодніпровська районна рада прийняла рішення «Про заборону використання рекламних щитів, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району, для розміщення політичної реклами».

Рішення підтримав 21 депутат, 2 – утримались. Інші були відсутні. Верхньодніпровська районна рада налічує 34 депутати.

«З метою недопущення політичної дискримінації та забезпечення рівних умов для всіх суб’єктів суспільно-політичних відносин заборонити використання рекламних щитів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, зокрема надання їх в оренду чи користування, для розміщення на них політичної реклами, висвітлення діяльності, розміщення привітань або будь-якої іншої інформації про політичні партії, депутатів усіх рівнів, кандидатів у депутати всіх рівнів, кандидатів на інші виборні посади, посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших політичних та державних діячів», – йдеться у рішенні.

Керівниця фракції «Свобода» у Верхньодніпровській райраді Галина Прохоренко, хоч і була відсутня на сесії, але з прийнятим рішенням ознайомлена. Вона повідомила «Лицам», що в першому варіанті зазначеного проекту рішення нібито була примітка про заборону політ реклами для всіх, окрім Президента. Але потім цю примітку прибрали.

«Те, що у нас у місті зараз немає політичної реклами, я тому тільки рада», – коментує Прохоренко. Вона каже, що, хоч і не була на сесії 13 грудня минулого року, але теж підтримує таке рішення Верхньодніпровської райради.

За її словами, в районі є п’ять комунальних рекламних щитів. Саме на них і заборонена політична реклама.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: