У Дніпрі збираються реорганізувати лікарню № 8, медики обурені

20 лютого 2019 о 14:50 - 2103

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Дніпрі збираються реорганізувати лікарню № 8, медики обурені

Колектив комунального закладу «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 8» Дніпропетровської облради опублікував відкритого листа керівництву Дніпропетровської області, у якому повідомляє про побоювання щодо ліквідації мед закладу та просить керівництво області поінформувати щодо реорганізації лікарні.

«Чому ми стали непотрібними? Наша клініка запровадила стандарти ЄС :1)  Всі наші пацієнти після загального знеболення знаходяться в палаті пробудження під наглядом анестезіологічного  персоналу  до повного відновлення  для забезпечення  безпеки пацієнта в ранньому післяопераційному періоді. Ми єдині в місті Дніпро кому вдалося це організувати. 2)  Також ми широко впроваджуємо хірургію одного дня, особливо це важливо для маленьких пацієнтів, для яких лікарняні стіни це величезний стрес».  

Медики зазначають, що внаслідок ліквідації клініки 265 працівників, враховуючи лікарів, медичних сестер, молодших медичних сестер, господарську службу та адміністративний персонал залишаються на вулиці без роботи.

«Місто та область залишаться без цілодобової  отоларингологічної, офтальмологічної  медичної  допомоги дорослих та дітей, а також без щелепно-лицевої хірургічної допомоги для дітей. Сьогодні ми є єдиною клінікою в місті де є цілодобова допомога для дітей та дорослих вищезазначених профілів», – підкреслює у відкритому листі колектив лікарні.

Вони хочуть почути відповіді на питання:

Що таке «реорганізація шляхом приєднання до іншого закладу» з наступним виселенням?

Що робити дорослим і дітям, які потребують спеціалізованої допомоги отоларинголога, офтальмолога та стоматолога (кількість звернень в ургентному порядку за 2018 рік 9 тис пацієнтів ?)

Як буде організована ургентна цілодобова допомога пацієнтам даних профілів ?

Чому такі проекти рішення виникли без обговорення з медперсоналами обох клінік?

Що буде з 265 робітниками КЗ «ДМКЛ №8» ДОР»?

«Нам потрібно, щоб наша лікарня зберегла наш статус і працювала далі.

Нам потрібна підтримка жителів Дніпра! Тому що ми працюємо для вас, для того,  щоб ви були здорові і могли отримувати висококваліфіковану медичну допомогу завжди, коли в цьому виникає необхідність», – резюмують медики.

На сайті Дніпропетровської обласної ради з’явився проект рішення, який передбачає реорганізацію низки комунальних закладів області, у тому числі «Дніпропетровської міської клінічної лікарні № 8» (вул. Космічна, 19) шляхом приєднання до комунального закладу «Клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської облради» (вул. Гавриленка, 1). 

Перша версія зазначеного проекту рішення не передбачала реорганізацію лікарні № 8. Правки внесли 8 лютого 2019 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: