За що стояв Майдан: рідні Героїв Небесної Сотні звернулися до українців

20 лютого 2019 о 11:37 - 1063

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


За що стояв Майдан: рідні Героїв Небесної Сотні звернулися до українців

 18-21 лютого спливає 5-а річниця розстрілів на Майдані. Тоді за 3 дні своє життя за волю України поклали 107 людей. Розслідування тривають досі. Родини Героїв Небесної Сотні опублікували відкрите звернення до українців, в якому вимагають відставки всіх, хто причетний до вбивств.

Рідні Героїв переконані, що війна на сході України та гібридна війна намагається відкотити усі здобутки: «Боротьба за Україну триває. Кожен з нас обирає. Найгірший вибір – це байдужість. Не будьте байдужими, бо від кожного з нас залежить, якою завтра буде Україна».

«Мій батько ніколи не стояв осторонь. Він безмежно любив і вірив в Україну. Так само вірили усі, кого вбили 5 років тому. Сьогодні кожен українець повинен усвідомити, що Україна і краще життя залежить від кожного з нас. То чому ж зараз виникають запитання: за що стояв Майдан?», – каже Володимир Бондарчук, голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні», син вбитого 5 років тому Сергія Бондарчука.

У зверненні родини Героїв чітко відповідають на маніпулятивне питання гібридної війни, за що стояв Майдан.

 Звернення родин Героїв Небесної Сотні

 «Небесна Сотня – саме так уся країна називає наших рідних, яких жорстоко розстріляли на Майдані 5 років тому. Боротьба, яку вони розпочали ціною власного життя, триває до сьогодні.

 Ми всі маємо чітко усвідомити, що після Майдану, війна на сході України, гібридна війна – це спроба Росії отримати реванш, відкотити назад усе, за що боролися наші батьки, чоловіки та сини, за що борються українські захисники на передовій. Люди часто запитують, за що стоять і гинуть наші хлопці на Донбасі? Відповідь одна – ви побачите, якщо вони перестануть стояти. Так само, повторюючи зневажливі меседжі гібридної війни запитують: «За що стояв Майдан?».

 Ми знаємо, що Майдан і наші рідні стояли за те, щоб Україна існувала. Вільна, незалежна і сильна. Вони загинули за честь, за волю, за право бути Українцем, за жовто-блакитний прапор, за українську мову, за українське військо, за українську церкву, за своєю Батьківщину, за Європейський вибір України! За кожного з нас!

 Свідома позиція кожного українця – це лакмусовий папірець, який показує, країна змінюється! Боротьба за Україну триває. Кожен з нас обирає і найгірший вибір – це байдужість. Не будьте байдужими, бо від кожного з нас залежить, якою завтра буде Україна.

 Ми не приймаємо вибачення «правоохоронців», які по-звірячому вбили наших рідних за висловлення їхньої думки. Ми вимагаємо відставки всіх, хто був причетний до вбивств на Майдані: починаючи від рядового і закінчуючи найвищими посадовцями. Справедливе розслідування і покарання винних у вбивствах – це індикатор того, що Україна оновлюється.

 Ми не здамося до останнього подиху, бо любимо Україну так, як любили її вони.

 Завжди пам’ятаємо! Ніколи не зрадимо!

 Слава Героям Небесної Сотні!»

ГО «Родина Героїв Небесної Сотні»

 Фото анонсу з сайту nebesnasotnya.in.ua

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: