Куди тепер дорослі і малі дніпряни можуть звертатися із гострим зубним болем цілодобово

13 лютого 2019 о 16:43 - 1060

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Кабінет відкрили у дніпровській міській стоматологічній поліклініці № 1, яка знаходиться на пр. Яворницького, буд. 12а (біля танку).

Кабінет невідкладної допомоги працюватиме щоденно з 20:00 до 8:00, а в неділю та у святкові дні – цілодобово.

Як повідомляє прес-служба Дніпровської міськради, відремонтоване приміщення оснастили новим сучасним стоматологічним обладнанням – із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог.

За словами в. о. головного лікаря стоматологічної поліклініки № 1 Марти Василишиної, після реорганізації стоматологій у згаданому кабінеті невідкладну допомогу надаватимуть усім мешканцям Дніпра – і дорослим, і дітям.

 «Цей кабінет працює у нашій поліклініці з 1977 року. З проведенням реорганізації стоматологій було вирішено його оновити, оскільки тепер прийматимемо тут і дітей. Зробили ремонт, оснастили сучасним стоматологічним обладнанням. У цьому кабінеті почергово працюватимуть три бригади фахівців у складі лікаря-стоматолога-хірурга, дитячого лікаря-стоматолога, медичної сестри та молодшої медичної сестри», – розповіла Марта Василишина.

 Зі свого боку заступник головного лікаря з медичної частини цієї поліклініки Олена Фетісова зазначила: кабінет невідкладної допомоги користується попитом, оскільки він єдиний у міських стоматологічних поліклініках.

«За рік у цьому кабінеті невідкладну стоматдопомогу надаємо близько 14 тис. містян, а з приєднанням дитячої стоматології кількість пацієнтів збільшиться. Кабінет розташований на першому поверсі – для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями», – сказала Олена Фетісова.

Водночас завідувач хірургічним відділенням Олександр Чередник додав: у кабінеті наявні всі необхідні медикаменти, матеріали, інструменти, які зберігаються у цілковитій стерильності. Для цього є спеціальна сучасна бактерицидна камера.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: