У Петриківці цькують голову районної виборчої комісії

16 січня 2019 о 07:12 - 4202

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


З метою «підготовки ґрунту» на парламентські вибори, голова Петриківської РДА Андрій Столбченко ініціював порушення кримінального розслідування проти голови Петриківського райвиборчкому.

Про це журналістам газети «Лица» повідомив сам голова Петриківської районної виборчої комісії, висуванець партії «ВО «Свобода», Василь Сектименко (на фото анонса).

За його словами, поліція запросила в нього оригінали всіх протоколів і постанов райвиборчкому.

«На мене тисне голова Петриківської районної державної адміністрації Столбченко. Він написав в поліцію заяву, і фабрикується кримінальна справа.

Мене визвали 15-го січня по цій заяві, щоб я надав свідчення і всі документи. Але я не можу надати ці документи без письмового запиту.

Я вже відправив звернення до Центральної виборчої комісії – з приводу тиску на мене», – розказав Василь Сектименко.

На питання, для чого поліція вимагає від нього оригінали документів Петриківської районної виборчої комісії, він відповів:

«Щоб зробити недійсними довибори у Єлизаветівській сільській раді, які пройшли 19.08.18. Бо там – сільській голова Максим Голосний.

У серпні минулого року довибирали одного депутата в селищній раді. Один кандидат подав заяву, і ми сформували Єлизаветівську сільську виборчу комісію. І провели вибори. У ЦВК все відмічено, ЦВК все схвалило, я мав право так робити, все було опубліковано, в сільській раді оголошено. Вони шукають будь-який привод, щоб зробити ці вибори недійсними. А я не бачу жодної підстави, щоб їх зробити недійсними.

В поліції Наталія Іванівна Барандій (заступниця начальника слідчого відділення Петриківського ВП Новомосковського ВП ГУНП в Дніпропетровській області – ред.) займається цією справою. Вона нормальній слідчий, просто на неї тиснуть.

Я сьогодні (15 січня – ред.) був у неї, писав роз’яснення, чому я не можу їй віддати оригінали виборчих документів.

Вони, я вважаю, готують ґрунт на вибори. Не на президентські, а на парламентські, які будуть за півроку. Вважаю, вони прокладають таким способом шлях: хочуть убрати голову виборчої комісії, щоб він не перешкоджав. А поставлять такого, хто їм підпорядкуватиметься та буде робить всі їхні вказівки».

Також, Василь Сектименко додав, що малий бізнес його жінки знищено.

«Після мого інтерв’ю газеті «Лица» про кабінет, що виділили Петриківській районній виборчій комісії у РДА, голова райдержадміністрації мені пообіцяв, що любим способом мене зніме з посади.

У жінки був маленький бізнес – бізнес задавили. Через компаньйонів розмили пакет акції її, і все», – сказав він.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: