«Дніпрокомунтранс» готовий розірвати договір з Дніпровською міською радою та вимагає узгодити графік заміни контейнерів

27 квітня 2018 о 11:13 - 5492
«Дніпрокомунтранс» готовий розірвати договір з Дніпровською міською радою та вимагає узгодити графік заміни контейнерів

ТДВ «Дніпрокомунтранс» направило листа на ім’я заступника директора Департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради А. Литвиненко про розірвання договору на вивезення твердих побутових відходів.

У листі директор компанії-перевізника Валерій Лубинський вказує, що за реальної вимоги розірвання договору, Дніпровська міська рада має розпочати юридичну процедуру.

«На жаль, компанія «Дніпрокомунтранс» досі не отримала ніяких офіційних вимог Дніпровської міської ради щодо розірвання договору з нами. Крім публічних звинувачень на нашу адресу та рішення виконкому № 256 про визначення нових перевізників, ми не отримували ніякої офіційної інформації про розірвання договору», — прокоментував лист директор ТДВ «Дніпрокомунтранс» Валерій Лубинський.

Також Валерій Лубинський публічно закликає міську владу надати та узгодити графік заміни контейнерів для збору сміття, які є власністю «Дніпрокомунтранс».

«Виходячи з інтересів мешканців міста і щоб не допустити сміттєвого колапсу, до 1 травня має бути узгоджений графік заміни. Наші усні звернення до міської ради були проігноровані. Зараз ми звертаємось офіційно і публічно просимо надати графік заміни контейнерів. Люди не мають бути в заручниках через те, що міська рада не вчинила ні юридичних, ні організаційних дій із заміни підрядника із вивезення сміття в місті», — пояснив Лубинський.

В офіційному листі підкреслюється, що ТДВ «Дніпрокомунтранс» готове розірвати договір на вивезення твердих побутових відходів за належною процедурою.

Згідно з рішенням виконкому Дніпровської міської ради № 256 від 02.04.2018 р. з 1 травня вивезення твердих побутових відходів має здійснюватись КП «Жилсервіс-2» та КП «Житлове господарство Самарського району».

 

Поділитися: