Підготовку до виборів в ОТГ, що відбудуться 29 квітня, розпочато

26 березня 2018 о 13:06 - 1356
Підготовку до виборів в ОТГ, що відбудуться 29 квітня, розпочато

Темою семінару стала підготовка до прийдешніх виборів в ОТГ 29 квітня 2018 року.

Освітній захід згуртував за круглим столом активістів з різних куточків регіону, більшість з яких вперше виявили бажання балотуватися у депутати ОТГ.

«Я звичайний мешканець міста Перещепине, Новомосковського району Дніпропетровської області вирішив брати участь у виборах ОТГ, що призначені на кінець квітня цього року тому, що прагну змін. Більш не сила терпіти те, що відбувається зараз на локальному рівні. Йдеться насамперед про проблеми сільської медицини, освіти, відсутність доріг та інфраструктури в цілому», – зауважив учасник заходу Олександр Небрат.     

Під час семінару мова йшла про очевидні і беззаперечні переваги форми управління ОТГ перед тими, що існують зараз у вигляді районних державних адміністрацій і районних рад. Йшлося також про повноваження та відповідальність нових депутатів, ефективні методи управління майном, залучення інвесторів та шляхи збільшення бюджетів задля вирішення проблем громади.

«Сьогодні слухачі семінару також отримали великий об’єм інформації, щодо виборчої системи. Ми намагалися поділитися практичними секретами та авторськими напрацюваннями щодо того, як за рахунок мінімального ресурсу виграти вибори і розпочати процес реальних змін на місцях. Ми прагнемо щоб депутатами ОТГ стали особи непідконтрольні олігархам та групам з великими фінансовими ресурсами аби в подальшому не стикнутись із ситуацією, коли депутати відроблятимуть гроші, витрачені на їхні передвиборчі кампанії замість відстоювання інтересів громади. Новими депутатами об’єднаних територіальних громад мають стати люди, які дійсно душею вболівають за свій край і прагнуть покращити життя на тих землях, де вони живуть», – відзначив спікер семінару, член експертної групи Міністерства регіонального розвитку з питань добровільної ОТГ Антон Соболівський.

Перший навчальний семінар по підготовці до виборів в ОТГ відбувся за ініціативи координатора обласного осередку партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Дніпропетровщини Анатолія Гайворонського.

До уваги усіх зацікавлених!

Інформацію про проведення наших подальших заходів можна знайти на офіційній сторінці у мережі Facebook: https://www.facebook.com/RNS.Dnipro/ а також у громадській приймальні обласного осередку «РНС Михайла Саакашвілі» за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 7

Поділитися: