380 дітей Дніпропетровщини отримають гуманітарну допомогу

26 листопада 2020 о 13:00 - 764

AvatarVirsavia Gonchar


380 дітей Дніпропетровщини отримають гуманітарну допомогу

На Дніпропетровщині триває фінальна стадія проєкту з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів у сім’ї. Гуманітарну допомогу загалом отримають 380 маленьких мешканців області з найбільш вразливих родин.

Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

«У Дніпропетровській області провели моніторинг потреб дітей, які через карантин повернулися в родини з інтернатів. Батьки, що вирішили залишити синів і дочок вдома на постійній основі, отримають гуманітарну допомогу, – зазначила заступниця голови ДніпрОДА Ірина Грицай. – Окремо в межах проєкту вирішили підтримати 276 дітей із малозабезпечених сімей, які не виховувались в інтернатах. Загалом придбають найнеобхідніше для 380 маленьких мешканців регіону». 

Соцпрацівники, фахівці відділу освіти та служби у справах дітей оцінили ситуацію в родинах та склали список з нагальних дитячих потреб.

Для учасників соціальної програми нині закуповують столи для навчання, ліжка, матраци, подушки і ковдри, постільну білизну. А ще набори школяра з канцелярією, продукти, побутову хімію, засоби гігієни, рушники.

Проєкт «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» розрахований на півроку. Його реалізовують на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Окрім Дніпропетровщини до  програми долучилися Полтавська, Харківська, Миколаївська та Волинська області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: