Лист про викрадення людини

08 вересня 2017 о 13:14 - 2829
Лист про викрадення людини

Я, Кузнецов Олександр Петрович, вимушений терміново звернутися до вас в зв’язку з нагальною необхідністю вжиття термінових заходів реагування. Факти, зазначені в даному зверненні/листі, не можуть бути залишений поза увагою, й потребують детального дослідження, перевірки та негайної реакції та вжиття оперативних заходів.

Розказую по порядку.

Квартира за адресою м. Дніпро (місто Дніпропетровськ), Запорізьке шосе, будинок 2а, квартира 246 із 13.12.2005р. належала моїй бабусі, Шевчук Тетяні Володимирівні, та моєму дядьку, Племянічеву Володимиру Сергійовичу (50­т років), відповідно до Свідоцтва про право власності на житло, видане управлінням житлового господарства Дніпропетровської міської ради від 13.12.2005р.

Таким чином з 28.06.2012р. я став власником половини квартири.

Відповідно до умов договору на половину квартири було накладено заборону на відчудження – до моменту (якщо він настане) припинення чи розірвання договору довічного утримання (догляду).

Іншим власником половини вищезазначеної квартири є мій дядько Племянічев Володимир Сергійович.

На Інтернет сайті ріелторської компанії «Гарант Дніпро» (Garantdnepr.com.ua) я відшукав оголошення про продаж належної нам з дядьком квартири за 27.000 дол.США з зазначенням номеру телефону ріелтора «097­275­01­64».

З Державного реєстру речових прав на нерухоме майно мені стало відомо, що нашу квартиру, тобто мою частку та частку мого дядьки, було продано 30.06.2017 договором купівлі­-продажу, серія та номер: 3­619, який посвідчила Демуш Євгенія В’ячеславівна, нотаріус Третьої дніпровської державної нотаріальної контори, Дніпровського міського нотаріального округу.

Звертаю увагу, що ані я, Кузнецов О.П., ані мій дядько не бажали продавати належну нам квартиру.

З моїм дядьком станом на сьогодні зв’язатися не можливо. Може, його силою примусили переписати свою частку на нового власника Ільіна Андрія Олександровича? Після цього, ймовірно, мого дядьку вивезли з міста, щоб останній не мав змоги звернутися по допомогу в правоохоронні органи.

Окрім того звертаю увагу, що у дядька не була вклеєна фотографія до паспорту після досягнення останнім 45-­ти річного віку. Таким чином його паспорт є недійсним (Постанова ВРУ 26.06.1992 р. № 2503).

То ж яким чином Демуш Євгенія В’ячеславівна, нотаріус Третьої дніпровської державної нотаріальної контори, провела договір купівлі­-продажу квартири?

Дядя, який лікується у Жмеринській ЦРЛ

З цього приводу 06.08.2017р. мною було написано дві заяви (ЖЄО під номером № 21668 від 06.08.2017р. та ЖЄО під номером № 31327 від 06.08.2017р.) до Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області, подано дві заяви про злочин до Прокуратури Дніпропетровської області (№ 1064 від 07.08.2017р. та № 1159 від 18.08.2017р.), проте жодних слідчих дій не було розпочато.

У Шевченківському відділенні поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області мені повідомили, що у них є інформація, що мій дядько Племянічев Володимир Сергійович звертався до лікарні в м. Кам’янське з черепно­мозковою травмою та побоями. Далі у поліції з’явилася інформація, що мій дядько якимось чином опинився у Вінницькій обл., в м. Жмеринка, у Жмеринській центральній районній лікарні з причини епілептичного нападу та був госпіталізований в неврологічне відділення 07.08.2017р.

Проте ані поліція, ані прокуратура не бажають розслідувати факту викрадення мого дядька та факту шахрайських дій, які призвели до вибування квартири з нашої з дядьком власності.

Прошу терміново розглянути дане звернення та вжити всіх передбачених законом заходів реагування!

P.S. Як я потім з’ясував, Семенюк Микола Олександрович – керівник структурного підрозділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб­підприємців та громадських формувань (вул. Центральна, 46, м. Підгородне) – невідомо з яких причин 13.04.2017р. об 12:29:42 вніс запис про право власності у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а саме на нашу з дядьком квартиру за адресою м. Дніпро, Запорізьке шосе, будинок 2а, квартира 246 (реєстраційний номер майна: 13759311).

Тож якщо уважно дивитися в довідки з реєстру по квартирі, то можна побачити, що саме з 13.04.2017р. з реєстру зникло багато інформації про нашу квартиру.

Як я зазначив раніше, 30.06.2017р., тобто через 29 днів після того, як я зняв заборону на відчуження половини квартири, квартиру в цілому було продано Ільіну Андрію Олександровичу. З боргами, так як я півроку за неї не платив (віддавав гроші, які позичив на похорони бабусі Шевчук Т.В.) та ще з прописаним дядьком Племянічевим В.С., який не бажав ані продавати квартиру, ані з неї переїжджати.

Виникає цілком логічне питання: чи купили би Ви квартиру з прописаною людиною, яку виписувати через суд більше півроку, та ще з боргами, та навіщо Ільін А.О. її відразу почав продавати?

Звертаю Вашу увагу, що реєстратори мають право вносити в реєстр записи на підставі відповідних заяв власників майна, проте ані я, ані мій дядько не подавали до зазначеного реєстратора Семенюка М.О., до якого необхідно їхати в інше місто, а саме м. Підгородне – ніяких заяв!

Якщо припустити, що дядько все­таки продав свою половину квартири, то яким чином було продано мою половину?

Окрім того слід зазначити, що нотаріус повинен залишати у себе копію паспорту, копію ІНН (РНОКПП) та ці копії нотаріус робить виключно з оригіналів, можете зателефонувати будь­якому нотаріусу та запитати, що бажаєте продати квартиру, проте у Вас відсутній оригінал ІНН, то Вам скажуть, що без оригіналу неможливо це зробити.

Нагадую, що паспорт мого дядьки, якому вже 50 років, є недійсним, так як у паспорті відсутня фотографія на 45­ть років. Й зазначений факт його ніколи не хвилював.

Проте наявний ще один цікавий факт, оригінал ІНН (РНОКПП) був відсутній у мого дядька станом на 30.06.2017р., так як весь час оригінал ІНН мого дядька знаходиться у моєї матері, його сестри.

Де міг взяти оригінал свого ІНН мій дядька? У своєї сестри (моєї матері) він його не брав.

У зв’язку з чим слід звернути увагу, що дружина вищезазначеного реєстратора Семенюка Миколи Олександровича з міста Підгородне Семенюк Ганна Миколаївна працює у ДПІ у Шевченківському районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Вона з легкістю могла підробити/створити новий ІНН мого дядька. Бо саме в Шевченковському районі м. Дніпра, знаходиться квартира, яка належить моєму дядьку та мені.

Чи є це збігом? Вважаю, що ні.

З повагою,

Олександр Петрович Кузнецов

(редакція має копії документів – ред.)

Поділитися: