Не знищуйте здорові дерева! (Хоча б три наші липи залиште!)

23 березня 2017 о 14:53 - 4226

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Не знищуйте здорові дерева! (Хоча б три наші липи залиште!)

Колективне звернення до всіх (від президента до голови райради)

З газети ми дізналися, що затіявши реконструкцію парку імені Володі Дубініна в місті Дніпро, ініціатори цієї реконструкції мають намір тотального знищення дерев, – 80%! В газеті саме така цифра!

Крім того їм хочеться змінити статус парку, його межі… Такі «діячі» вже були при панові Куліченкові І. І., попередньому мерові. Міняли «парк» на «сквер», щоб казино поставити в дитячому парку!

Краще б ці ініціатори реконструкції демонтували«20­-квартирний»самобудпо вул. Міськдачі, 11А та незаконний так званий КРЦ в центрі парку, але вони того не роблять. Відписуються. Підіграють порушникам закону… Це їхній стиль… Бізнес – на першому плані, на нашу думку, у декого…

Хто дав право цим ініціаторам знищувати зелену зону? Вони посадили тут хоч одне деревце?!

Порушникмістобудівногозаконодавства Лоза В. В. самочинно збудував цей 20-­квартирний будинок на продаж, не маючи достатньої площі земельної ділянки (тому вийшов за межі своєї приватизованої), та не маючи можливості побудувати дорогу від західних воріт паркінгу (на 15 машиномісць) для внутрішньоквартального проїзду. Щоб виїхати на вулицю Високовольтну чи проспект Гагаріна в місті Дніпрі, треба робити дорогу через парк Володі Дубініна. Треба знищувати дерева, переносити пам’ятник Володі Дубініна.

Цитата

Уничтожены были деревья здоровые, среди них деревья редких пород. Не говоря уже о том, как это уничтожение оформлялось. Как санитарная вырубка. И тут следует говорить как о тех, кто подписывал разрешение на вырубку, так и о тех, кто давал разрешение на установку ограды на месте будущего строительства, подписывал акты различных комиссий и другие разрешения. Многое в этой истории «пахнет липой». Надеемся, что депутатская комиссия подойдет к изучению ситуации серьезно и незаангажированно. 

При серьезном подходе к проблеме необходимо рассмотреть роль городских служб и управлений в цепи подтасовок и фальсификаций, сопровождающих путь «Прудхом Лимитед» к цели. Чего только, например, стоит акт купли-продажи в 2001 году двух административных зданий парка, бесследно уничтоженных в 1992-м. В акте еще и приведена информация о принадлежности к этим зданиям участка земли (это к административным зданиям парка, которые являлись частью инфраструктуры парка и никакой земли при них и быть не могло).

Но акт, как и фальшивый план с указанием этих зданий и с их подробным описанием, предоставлялся и в горсовет как аргумент для депутатов, и в государственную комиссию по строительству и архитектуре, и в другие инстанции.

Газета «Лица» №68(153) от 24.08.2005 г.

Свідченням наміру Лози В. В. робити дорогу саме через парк є факт початку руйнування ним підпірної протизсувної стіни з боку парку імені Володі Дубініна. Бо для виїзду автомобілів через парк треба зруйнувати частину протизсувної стіни. Що й почав робити забудовник Лоза В.В.

Побачивши, що творить забудовник зі стіною, почувши від нього, що буде дорога через парк і пам’ятник Володі Дубініну він демонтує­-прибере, ми почали бити тривогу.

Просимо, щоб під виглядом реконструкції хоча б не пилялися ті три здорові липи, що ростуть неподалік пам’ятника у верхній частині парку.

Запах липового цвіту нам хочуть замінити на вихлопні гази!

Просимо, благаємо не допустити знищення здорових дерев у парку. Просимо, щоб екологічна інспекція при обстеженні парку перед його реконструкцією обов’язково запросила нас. Просимо також, щоб з міськради нам надали конкретну відповідь (по суті!) на такі питання щодо тієї будівлі КРЦ в центрі парку:

  • Є зараз договір оренди земельної ділянки, на якій стоїть КРЦ, чи немає такого договору?
  • Чи платились податки, включно за 2016 рік, власником «КРЦ»?
  • Чи було рішення сесії міськради про виділення ділянки під КРЦ фірмі «Прудхом Лімітед»?

Чекаємо належної реакції, письмових відповідей.

Мешканці будинку №135

по проспекту Гагарина (28 підписів)

 Від редакції. В першу чергу треба запитати у міськради, хто саме зараз володіє зазначеними будівлями та ділянками землі, адже у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за адресою: м. Дніпро, вул. Міськдачі, 13 (адреса у паперах «Прудхом лімітед») – не зареєстровано, ані будь­-якої будівлі, ані будь­-якої земельної ділянки: ані парку, ані скверу тощо.

А за даними аналітичної платформи YouControl, Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Прудхом Лімітед» (код ЄДРПОУ 24603223), яке на 100% належало панамськой фірмі Prudhoe LIMITED & А, закрито своїм власником ще 21 липня 2011 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: