33 мешканки Дніпропетровщини отримали почесне звання «Мати-героїня»

22 травня 2021 о 08:00 - 1403

AvatarVirsavia Gonchar


33 мешканки Дніпропетровщини отримали почесне звання «Мати-героїня»

Цього року 33 мешканки Дніпропетровської області отримали державне звання «Мати-героїня». Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомили в ДніпроОДА. 

Звання “Мати-героїня” присвоюють багатодітним жінкам, які виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей. Цьогоріч відзнаку отримали 33 жінки з Дніпропетровщини. Це жительки Дніпра, Апостолового, Нікополя, Новомосковська, П’ятихаток, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Жовтих Вод та Криворізького, Кам’янського, Синельниківського, Дніпровського і Нікопольського  районів.

Одна з матерів-героїнь – Анна Іванова. Жінка виховує шістьох дітей – чотирьох синів та двох доньок. Найстаршому – 23. Він майбутній лікар. Наймолодший цього року йде до школи. Велика родина мешкає у Слобожанському.

«Намагаюся виховувати дітей якнайкраще. І дуже приємно, коли твої старання визнають офіційно. Мені як жінці та матері це важливо. З гордістю нестиму високе звання», – розповіла багатодітна мама Анна Іванова.

Також додала, що вони з чоловіком завжди мріяли про велику сім’ю. Так один за одним з’явилося шестеро дітлахів.

Цьогоріч Указом Президента в Україні відзначили 1019 жінок. Окрім почесного звання, кожна із них отримає разове грошове заохочення – понад 21 тис грн.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: