Як слідча Доля клунки з моєї оселі виносила, а Юдін з прокуратури №2 м. Дніпра її прикривав (Фоторепортаж)

13 жовтня 2016 о 17:08 - 5547
Як слідча Доля клунки з моєї оселі виносила, а Юдін з прокуратури №2 м. Дніпра її прикривав (Фоторепортаж)

Мене, громадянку України Захарченко Ларису Іванівну, яка мешкає в селі Мар’янське Апостолівськього району Дніпропетровської області, 03.10.2016 року із серцевим нападом в лікарню доставив реанімаційний автомобіль з швидкої допомоги м. Кривого Рогу.

Серцевий напад стався в мене, коли я помітила, що на протязі певного часу за мною на трьох автомобілях слідкують вдень і вночі невідомі особи.

Після того, як мене було доставлено в лікарню, невідомі особи, які прослідили за моєю госпіталізацією, в цей же день – 03.10.2016 – в складі 10 осіб вибили замки, зламали двері і увірвалися в будинок мого приватного домогосподарства.

Через деякий час було встановлено, що захват приватного житла здійснили працівники поліції міста Дніпро під керуванням старшого слідчого СВ Шевченківського (бувш. Бабушкінського – ред.) відділення поліції Дніпровського міського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області Долі Олени Вікторівни, а також прокурора Дніпровської місцевої прокуратури №2 Юдіна Ярослава Васильовича.

Яке відношення прокурор та поліціянти м. Дніпра мають до с. Мар’янське Апостолівського району, що знаходиться не в їхній юрисдикції, а на відстані 196 км від обласного центру? Це так і залишилось невідомим.

Тож, група з вищезгаданих слідчої та прокурора, а також інших восьми осіб у цивільному зірвали «фомками» замки, вибили металеві двері та увірвались в мій особистий житловий будинок.

На праві приватної власності він, – об’єкт житлової нерухомості житловою площею 50,7 кв.м за адресою: вулиця Новомихайлівська будинок №1, село Марянське, Апостолівскього району, Дніпропетровської області, – на 100% належить мені, Захарченко Ларисі Іванівні.

Як сказано вище, мене в той день – 03.10.2016 – в лікарню доставив реанімаційний автомобіль з швидкої допомоги м.Кривого Рогу, через стан здоров’я я не змогла дати відсіч нападникам, а тому вирішила зателефонувати адвокату Кононенко О.В., який прямо в лікарні заключив зі мною договір та виписав ордер на захист моїх конституційних прав та інтересів.

Про це все адвокат повідомив особі, яку знайшов у моєму приватному будинку – особа рилася у шафах з нижньою дитячою білизною.

Ця особа повідомила адвокату, що є слідчим поліції, а громадянка Захарченко Л.І., яка є донькою Захарченко Івана Івановича, який помер 24 травня 2015 року, понесе кримінальну відповідальність за протиправні дії, які нібито скоїв її покійний батько.

Які конкретно дії скоїв мій покійний батько – ні слідчий, ні прокурор адвокату не повідомили, сказавши сказано лише одне: «не положено знать».

Адвокат слідчому надав клопотання про допуск його в справу з договором та ордером, але слідча відмовила в допуску до проведення слідчих дій і заборонила перевіряти цінності, які нею у двох клунках були винесені з моєї приватної оселі.

На зауваження адвоката про надання йому будь-яких документів, які б свідчили про законність дій осіб, які з будинку почали виносити майно, особа, яка назвалась прокурором місцевої прокуратури №2 м.Дніпро Юдіним Я.В., виштовхнула мого адвоката з моєї приватної оселі, а особа, яка представилась старшим слідчим поліції – СВ Шевченківскього ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Доля О.В., надала копію ухвали слідчого судді Бабушкінського районного суду м.Дніпро Решетніка М.О. в справі № 200/16428/16-к. (В Єдиному державному реєстрі судових рішень рішення по справі № 200/16428/16-к судді Решетніка М.О. відсутнє – ред.).

З ухвали слідчого судді Решетніка М.О. вбачається, що відносно колишнього власника фермерського господарства Захарченко Івана Івановича, який помер 24 травня 2015 року, слідчий СВ Шевченківскього ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Доля О.В. порушила кримінальну справу від 31.08.2016 року.

Провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 1201604060003581. Суть – невідомими особами нібито були порушені договірні зобов’язання в 2013 році.

Адвокат Кононенко О.В. зробив зауваження старшому слідчому поліції – СВ Шевченківскього ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Доля О.В. та прокурору Дніпровської місцевої прокуратури № 2 Юдіну Я.В. про те, що в ухвалі слідчого судді зазначено адресою проведення слідчих дій – проведення обшуку на території та в приміщеннях Фермерського господарства «Захарченко» за адресою: вулиця Михайлівська, будинок 1, село Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області.

При цьому адвокат повідомив, що це дві різні вулиці, які знаходяться в протилежних кінцях села Мар’янського: вулиця Михайлівська та вулиця Новомихайлівська!

Будь хто може переконатися у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, що адреса Фермерського господарства «Захарченко» – «53842, Дніпропетровська обл., Апостолівський район, село Мар’янське, вулиця Михайлівська, будинок 1».

А обшук та вилучення речей поляціянти під прикриттям прокурора проводили за іншою адресою і в інших приватних будівлях, які ніякого відношення до фермерського господарства не мають.

Однак зауваження захисника було проігноровано і слідча Доля О.В. та прокурор Юдін Я.В. сказали, що не вони помилилась адресою, а слідчий суддя Бабушкінського районного суду м.Дніпра Решетнік М.О. помилився адресою, та вказав не ту особу, в якої необхідно проводити обшук. Але «Это поправим, наш суддя все выправит».

При цьому вони зламали замок в іншій будівлі, що знаходиться за адресою – вулиця Новомихайлівська, будинок №1-а.

На праві приватної власності цей будинок, – нежитлова будівля складу площею 1.573,2 кв.м за адресою: вулиця Новомихайлівська будинок №1-а, – з листопада 2013 року на 100% належить мені, Захарченко Ларисі Іванівні.

Пізніше слідчий повідомив, що він арештовував та вилучив всі комбайни, жатки, 200 тон зерна соняшника та невстановлену кількість посівного матеріалу, протравитель, особисті речі, документи Захарченко Л.І. та ноутбук і комп’ютер її сина.

Мій адвокат заявив клопотання про надання йому копії ухвали слідчого судді про арешт та вилучення цих документів, відповідно до вимог статті 17 КПК України, на що слідча Доля О.В. заборонила захиснику ознайомитись з документом, який вона склала на арешт та тимчасове вилучення техніки та продукції на приблизну суму 10.000.000,00 (десять мільйонів) грн., а прокурор Юдін Я.В. відштовхнув його, коли адвокат намагався перевірити, які цінності та документи були викрадені посадовцями з моєї приватної оселі.

В кінці кінців, слідча надала адвокату постанову суду про обшук в фермерському господарстві, яке, як сказано вище, знаходиться зовсім за іншою адресою.

На повторне зауваження мого захисника, замість надання копій процесуальних документів, слідча та інші працівники поліції почали адвоката обзивати та показувати йому непристойні рухи, потім штовхнули його та почали цинічно насміхатись, погрожуючи, що вони йому, як захиснику та адвокату, зроблять.

На обшук – на Lexus

Дім Лариси Захарченко, де обшук санкціонованим не був 

Зламані «правоохоронцями» двері в приватну оселю

Наїжачений на непроханих гостей кіт

 Процес прицілювання до замку гаража

Здається, «правоохоронці» щось ділять

 

Перекур на порозі оселі

Той випадок, коли Доля відвертається…

 …І інші також

А Дірявка Вадим Сергійович – поліцейський Шевченківського (екс-Бабушкінського) відділення поліції м. Дніпра навпаки: пред’являє посвідчення

 

Ох і нелегка ж ця прокурорська праця!

 

Понюхавши, що у каструлі,  прокурор Юдін перерахував бурячки

 

У гаражі перевірили автомобільну резину та санчата

 

Доля повернулася обличчям…

 …Слідом і прокурор Юдін


Прокурор місцевої прокуратури №2 м.Дніпро Ярослав Васильович Юдін робить відеозапис обличчя Олександра Кононенко, адвоката Лариси Захарченко

Конфіскація посівного зерна може призвести до банкрутства фермерського господарства

Прокурор з соратниками виносять з оселі клунки з чимось

Вважаю, що старша слідча поліції СВ Шевченківскього ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області Доля О.В., відмовляючи мені та моєму захиснику – адвокату Кононенко О.В., як представнику особи, у якої було арештовано майно, порушила вимоги ст. 170 КПК України «Накладення арешту на майно»:

«1. Арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку».

А відмовляючи моєму захиснику у видачі копії відповідного протоколу про тимчасове вилучення майна, старша слідча поліції СВ Шевченківскього ВП ДВП ГУН поліції в Дніпропетровській області Доля О.В. порушила вимоги ст.168 КПК України, «Порядок тимчасового вилучення майна».

Поліціянти та прокурор своїми діями показали, що Конституція України не кожному громадянину України гарантує право на захист.

Слідча поліції СВ Шевченківського ВП ДВП ГУН поліції в Дніпропетровській області Доля О.В. та прокурор Юдін Я.В. пряму норму Конституції України проігнорували.

Тобто, у рамках кримінального провадження, слідчий повинен виконати слідчу дію лише в рамках існуючого КПК України, і при цьому видати мені та адвокату Кононенко О.В. копію протоколу про проведення слідчої дії, але вона відмовила мені в захисті моїх прав, і незаконно вилучила техніку, зерно, гроші та коштовності.

Відчуваючи безкарність, правоохоронці фактично не провели слідчу дію, а здійснили силовий рейдерський захват майна Захарченко Л.І. на суму 10.000.000,00 (десять мільйонів) грн.

Враховуючи той факт, що слідча поліції СВ Шевченківського ВП ДВП ГУН поліції в Дніпропетровській області Доля О.В. не надала копії протоколу обшуку та вилучення матеріальних цінностей, мені невідомо, що було включено в опис, а що – просто вкрадено працівниками поліції.

А вилучення при обшуку посівного матеріалу та протравителя разом з технікою – взагалі зірвало посівні роботи, що в подальшому приведе до банкрутства фермерського господарства.

Але самим цинічним є те, що допомагав вибивати двері і особисто приймав участь у рейдерському захваті особисто прокурор Дніпровської місцевої прокуратури №2 Юдін Я.В., з чого є прямий висновок – яка «вагова категорія» замовника рейдерського захвату, тобто є пряма аналогія з висловом – якщо за кермом генерал, то хто тоді пасажир?

З повагою,
постраждала Захарченко Л.І.

Від редакції. Якщо ви побачили серед облич на цих фото своїх родичів/друзів/сусідів/знайомих, просимо повідомити у коментарях до цього листа.

Поділитися: