До якого часу злочинні авторитети «Соплі» будуть кришувати Апостолівських поліцейських?

19 травня 2016 о 08:47 - 3027

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


До якого часу злочинні авторитети «Соплі» будуть кришувати Апостолівських поліцейських?

Все почалось з кохання.

Я вирішив подарувати своїй дружині, з якою прожив душа в душу 33 роки, скутер. Моя дружина веде спортивний стиль життя і я бажав, щоб у неї був мототранспорт, якого раніше в нашому районі ніхто не мав.

Але 8 квітня 2016 року вночі житель міста Апостолове, наркоман, громадянин Зімодро В.С. на прізвисько «Сопля» скоїв крадіжку моєї приватної власності – скутера «Ямаха-VINO» державний номер АЕ4821АВ, вартістю 28.000,00 грн. з мого особистого подвір’я, яке охоронялось двома собаками.

Факт скоєння саме громадянином Зімодро В.С. на прізвисько «Сопля», який неодноразово судимий за аналогічні злочини, був встановлений мною особисто, але при зверненні до працівників місцевої Апостолівської поліції я відчув сильний супротив у розкритті цього злочину, який зробив Зімодро-«Сопля», та спротив у поверненні мені скутера.

При скоєнні крадіжки злочинцем були отруєні та побиті мої дві собаки, які охороняли подвір’я.

Скутер мав водяне охолодження та інжекторний впуск топливоподачі, і тому завести його без ключа було неможливо. Тому Зімодро-«Сопля» спочатку перетягнув вкрадену «Ямаха- VINO» додому до своїх батьків, які мешкають напроти мого будинку на розі вулиць Визволення та Фестивальної, а потім в період часу з 5:00 до 6:00 годин ранку він перекотив її на спеціально підготовленому для злочину возику та обміняв на дозу наркотику типа «ширки».

Обмін він провів в районі наркоторговлі – «банка» – між заправкою м.Апостолове та центральною лікарнею в районі «широкої посадки».

Останній раз злочинця зі скутером на тачцібачили в період часу з 5:00 до 6:00 ранку пасажири та водій маршрутки, а також чоловік, що їхав на ринок ст.Апостоловев районі виїзду з м.Апостолове в сторону с.М.Заводське.

Враховуючи той факт, що в мене паркан висотою 2,5 м, все було закрито на замки та міцні спеціальні запори, витягти скутер можливо було тільки шляхом заморозки замків рідким азотом, після чого їх можливо збити та розірвати запори спеціальними ножицями з домкратом. Самостійно здійснити таку крадіжку «Сопля» не міг, а відповідно до цього – в нього був співучасник, який допоміг організував цю крадіжку та збути скутер за дозу наркотику.

Працівники міліції не захотіли провести вилучення моєї приватної власності, яку вкрав громадянин Зімодро, не захотіли вилучити возик, яким він перевіз скутер «Ямаха-VINO» з мого особистого подвір’я та не захотіли допитати наркоманів, які знаходились на наркоточці, та інших наркоманів, які були присутні при передачі скутера «Ямаха-VINO» за наркотики і відпустили громадянина Зімодро таємно, під покровом ночі вивівши його через чорний хід будівлі поліції з метою приховати цей факт від мене.

Мені повідомили, що «Соплю» випустили через те, що я нібито міг завдати йому фізичної шкоди.

Після чого мене ж попередили, що коли я й далі буду займатись особистим «сиском», то проти мене буде порушена кримінальна справа за перешкоджання дяльності поліції та за незаконну підприємницьку діяльність, так як особистий «сиск» в країні заборонений.

Відповідно до цього, в мене виникла об’єктивна підозра про можливу участь працівників поліції в допомозі Зімодро В.С. в скоєнні даного злочину.

В спорі між мною та працівниками Апостолівської поліції на мій бік став Апостолівський районний суд, до якого я звернувся із скаргою на бездіяльність слідчого.

Ухвалою від 11 травня 2016 року в справі №171/778/16-к моя скарга була задоволена, бездіяльність слідчого визнана протиправною, суд зобов’язав розглянути моє клопотання відносно працівників поліції протягом доби.

Лище після цього Зімодро В.С. на прізвисько «Сопля» був заарештований, але за цей час мій скутер був знищений.

Те, що сталося зі мною, це не поодинокий факт.В районі кожного дня, кожної ночі злочинні групи під керівництвом місцевих злочинних авторитетів, одний з яиких є «Сопля», бють людей, крадуть все, що можливо продати за дозу «ширки».

Чесні громадяни Апостолівського району залякані і працівникам Апостолівської поліції не тільки не довіряють, а й бояться їх.

Ваша газета постійно друкує матеріали про діяльність працівників місцевої поліції, але, на превеликий жаль, працівники місцевої поліції або не вміють читати, або чхають на ці правдиві публікації.

Напрошується питання, а що змінилось зі зміною керівництва місцевої поліції і до якого часу злочинні авторитети «Соплі» будуть кришувати Апостолівських поліцейських?                                                     

З повагою,
пенсіонер МВС, підполковник
міліції у відставці Кононенко О.В.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: