16 августа – выборы Общественного совета при ОГА

13 серпня 2015 о 16:52 - 4175

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


16 августа – выборы Общественного совета при ОГА

Мандатная комиссия по приему и обработке документов участников учредительного собрания по формированию состава общественного совета при Днепропетровской облгосадминистрации закончила работу.

Об этом говорится в её сообщении.

Так, участие в Учредительном собрании примут участие делегаты 73-х (семидесяти трех) институтов гражданского общества: общественных организаций, благотворительных фондов, творческих союзов, профсоюзов и т.п.

Напомним, как сообщалось ранее на официальном сайте Днепропетровской облгосадминистрации, учредительное собрание по формированию состава общественного совета при Днепропетровской областной государственной администрации (ОГА) состоится 16 августа 2015 г.

Начало регистрации – в 10:30, начало работы – в 11:00.

Скрин-шот с официального сайта Днепропетровской ОГА

Также, мандатная комиссия сегодня отправила список кандидатов в состав общественного совета при ОГА, документы которых соответствуют требованиям Постановления КМУ от 03.11.2010р. № 996 и которые будут участвовать в учредительном собрании, в Управление внутренней политики Днепропетровской ОГА – для публикации на официальном сайте ОГА, на странице «Общественный совет».

Напомним, согласно Распоряжению председателя Днепропетровской областной государственной администрации Валентина Резниченко от 17.06.2015г. № Р-278/0/3-15, общественный совет при Днепропетровской областной государственной администрации создается «с целью обеспечения открытости, прозрачности и публичности в деятельности облгосадминистрации, осуществления общественного контроля за ее деятельностью».

СПИСОК кандидатів, які у відповідності вимог Типового положення, затвердженого Постановою КМУ від 03.11.2010 р. зі змінами (Постанова КМУ від 08.04.2015 № 234), братимуть участь в установчих зборах:

Найменування ІГС, які  визначені для участі в  установчих зборах по виборам ГР при ОДА

ПІБ кандидата, який прийматиме участь в  Установчих зборах по виборам ГР при ОДА

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро»

Луценко Роман Юрійович

Регіональна асоціація магістрів державного управління

Мазур Валерій Григорович

Громадська організація «Асоціація представників органів самоорганізації населення»

Лючков Ігор Анатолійович

Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я»

Гарагуц Олена Олександрівна

Громадська організація «Українське об’єднання підприємців»

Капінус Денис Анатолійович

Дніпропетровське регіональне відділення спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

Войтенко Вячеслав Вікторович

Громадська організація «Суспільство проти свавілля»

Сичевський Едуард  Лорійович

Громадська організація «Дніпропетровська правозахисна група»

Сухов Василь Євгенович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Народний Контроль»

Кучеренко Галина Василівна

ДГО «Земля і воля»

 Писаревський

Костянтин   Іванович

Спілка ГО Рада незалежних

організацій  Дніпропетровщини

 Колодченко  Олександр Анатолійович

Дніпропетровська обласна організація Національної всеукраїнської музичної спілки

Тулянцев Андрій Анатолійович

Дніпропетровське міжобласне відділення національної спілки театральних діячів України

Канцедайло Анатолій Іванович

Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників культури України

Яловий Анатолій Володимирович

Громадська організація «Центр верховенства права»

Кургузов Юліан Вікторович

Дніпропетровське обласне громадське об`єднання «Краще разом»

Щуковський Дмитро Анатолійович

Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України

Ковальчук Олексій Семенович

Громадська організація «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю»

Болдирєв Руслан Анатолійович

 ДООП Дніпропетровське профспілок

 Іосипова Оксана Одександрівна

 ГО «Примножимо славу Придніпров’я»

 Лукінчук Петро Петрович

Громадська організація «Правозахисна група «СІЧ»

Рева Дмитро Валентинович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Фонд майбутнього – інтелект»

Фоменко Дмитро Семенович

Громадська організація «Інститут громадської експертизи»

Літвинов Олексій Володимирович

Дніпропетровський обласний осередок всеукраїнської громадської правозахисної організації «Зелений тризуб»

Путілов Віктор Михайлович

Громадська організація «Проект «977»

Рощина Ганна Сергіївна

Громадське об’єднання «Людина на землі»

Василенко Оксана Володимирівна

Громадська організація «Патріотичне об’єднання «Оріяна»

Іванченко Світлана Анатоліївна

 Рух «Справедливий Донбас»

 Стецька Ольга Вікторівна

Громадська організація «Автомайдан Дніпродзержинська»

Ярцева Тетяна Анатоліївна

Громадська організація «Правозахисна справа»

Рябчий Ярослав Михайлович

Благодійна організація «Агенція регіонального розвитку «Дніпропетровщина»

Зяблов Олександр Євгенович

Громадська організація «Громадський рух України «За право громадян на екологічну безпеку»

Кожина Наталія Олександрівна

Міжрегіональний благодійний фонд «Сприяння вищій школі» НМетАУ

Климович Богдан Валерійович

Громадське формування з охорони громадського порядку «Штаб національного захисту Дніпропетровської області»

Єлоєва Ніна Олександрівна

Громадська організація «Товариство виробників Дніпропетровщини»

Смола Юрій Іванович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»

Андреєв Олексій Миколайович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ми – армія України»

Макуха Наталія Веніамінівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Кримські біженці»

Шамаханов Костянтин Миколайович

Громадська організація «Правова опора»

Сінцова Тетяна Володимирівна

Громадська організація «Всеукраїнський жіночий батальйон Дніпро»

Холодова Наталія Іванівна

Благодійна організація «Обласний благодійний фонд «Ваша опора»

Поповський Ярослав Леонідович

Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація лікарів України»

Агафонов Володимир Миколайович

Дніпропетровська міська незалежна професійна спілка підприємців торгівлі та послуг «Спільна справа»

Бившов Олександр Анатолійович

Громадська організація «Золота паланка»

Черненко Олег Євгенович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Спільна справа»

Леодамський Констянтин Едуардович

Громадська організація «Укри»

Єськова Оксана Олександрівна

Громадська організація «ІТ рух – Дніпро»

Кожевніков Валентин Анатолійович

Громадська спортивна організація «Фартлек»

Калініченко Сергій Васильович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпровське об’єднання «Просвіта»

Джума Вадим Петрович

Громадська організація «Дія та Воля»

Король Вадим Васильович

Громадська організація «Дніпропетровський центр соціальних досліджень»

Колохіна Анна Сергіївна

Громадська спілка «Медікалпротекшн»

Кондрашев Сергій Юрійович

Дніпропетровський обласний осередок ВГО інвалідів користувачів психіатричної допомоги «Юзер»

Алексєєва  Наталя Олексіївна

Громадська організація «Бойове братерство учасників АТО»

Сіденко Артур Валерійович

 ДОГО Дніпровське об’єднання платників податків

 Ефременко  В’ячеслав  Іванович

ДОГО  Дніпропетровське об’єднання «Споживач»

Ефременко Костянтин Іванович

Дніпропетровська громадська організація «Асоціація творчої освіти «Дивосвіт»

Василенко Наталія Іванівна

Дніпропетровська міська громадська організація «Асоціація захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

Чижик Катерина Дмитрівна

Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області

Гноєвий Віктор Григорович

Громадська організація «Громадський рух ініціативної молоді «Фенікс»

Синиця Ярослав Дмитрович

Громадське формування з охорони громадського порядку «Самооборона Майдану в Дніпропетровській області»

 

Певневець Василь Васильович

Дніпропетровська обласна  громадська організация «Уран»

Зюзіна Ольга Іванівна

Громадська організація «Громадянин»

Камінський Дмитро Володимирович

Громадська організація «Правий сектор

Денисенко Яна Вікторівна

Благодійна організація «Благодійний фонд  допомоги бійцям та постраждалим в АТО»

Мудрак Тамара Олексійвна

 ГО «Міжнаціональна єдність»

 Мусаелян Дмитро Пушкінович

 ДМГО «Позиція»

 Головченко Вадим Петрович

Громадська організація «Набат Дніпропетровська»

Гаркуша Олександр Григорович

 ГО Товариство громадян з особливими  потребами «Соціальне партнерство»

 Рябцев Георгій Ігоревич

Громадська організація «Рада директорів Ленінського району» м. Дніпропетровська

Москаленко Анатолій Вікторович

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація риболовного спорту»

Агеєнко Ігор Миколайович

Громадська організація «Спортивний клуб змішаних єдиноборств «Вітязь»

Паршин Дмитро Феліксович

Обласний благодійний фонд сприяння розвитку освіти, культури та праці

Іванов Іван Олександрович

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: