«Я складаю повноваження…»

20 липня 2015 о 09:21 - 2535

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ВІДКРИТА ЗАЯВА

про складання повноважень помічника-консультанта народного депутата України Дідича В.В. 40 виборчий округ Сокоринського Анатолія Васильовича

Я, Анатолій Сокоринський, складаю повноваження помічника-консультанта народного депутата України Дідича В.В. в зв’язку з порушенням присяги народного депутата України. Він не захищає права і свободи виборців, а захищає інтереси олігархічного клану Коломойського-Корбана.

Ідучи на вибори від Блоку Петра Порошенка, за що і отримав підтримку вибоців, зрадив, вийшов з фракції в знак солідарності з кланом, який займався грабунком державного бюджету та, за словами тодішнього Голови СБУ В. Наливайченка, контрабандою на окупованій території.

Тому Дідичу не до виборців, треба відпрацьовувати аванс. На який ловляться «первачки».

В Солонянському районі не працює майже рік приймальня депутата, тобто порушується право громадян на доступність депутата виборцям, про це я звернуся в регламентний комітет.

Вихід з фракції в так звані позафракційні – це для деяких депутатів один з способів отримувати додаткові дивіденди, – з такими домовляються персонально при лобіюванні потрібного закону або постанови.

Останні події перевершили чашу терпіння, коли народний депутат покинув виконувати свої прямі обов’язки приймати закони і став агітатором Корбана, який чомусь вирішив поділитись рейдерським досвідом з чернігівцями, балотуючись в народні депутати України. В районі і на окрузі – жнива, а вони гречкою та грошима засівають ЧЕРНІГІВ.

Країна пережила втрату Небесної Сотні, патріоти продовжують Революцію Гідності, віддаючи свої життя на фронті, ведуть безкомпромісну боротьбу з корупцією, вимагають люстрації, яка і краєм не зачепила область. А захисник народних інтересів – бавиться в нечесні вибори в чужому для нього окрузі!

Для людини честі правильно було б скласти повноваження, коли ти не згоден з політикою політичної сили, від якої був висунутий кандидатом в народні депутати. Настав час відповідати за вчинки, не сумісні з депутатською етикою.

Ви, пане Дідич, підірвали довіру у людей на зміни, віру в світле майбутнє України та пробу на чесність і порядність не пройшли.

Анатолій Сокоринський

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: