Юрій Дегтярьов: ми з Вадимом Гетьманом і жителями округу – одна команда!

20 жовтня 2014 о 08:34 - 2715
Юрій Дегтярьов: ми з Вадимом Гетьманом і жителями округу – одна команда!

Вадим Гетьман, котрий підтримує Блок Петра Порошенка, та Юрій Дегтярьов входили в трійку лідерів виборчої гонки. Обидва вони опонували чинному народному депутатові України, екс-регіоналу Якову Безбаху. Тому самому Безбаху, котрий у парламенті голосував за закони, які мали розв’язати Януковичу руки для здійснення масових репресій проти людей, які вийшли на столичний та місцеві майдани, щоб звільнити Україну від тодішньої кримінальної влади власників «золотих батонів».

Відповідальність перед виборцями розподілили так: очільник Індустріального району міста Юрій Дегтярьов залишається вирішувати проблеми мешканців округу та міста безпосередньо в Дніпропетровську. Вадим Гетьман ще активніше вестиме свою передвиборну компанію. Щоб перемогти теперішнього депутата – дніпропетровського спільника Януковича іпредставляти та захищати інтереси дніпропетровців і України в Верховній Раді в Києві. Про те, як має намір працювати об’єднана команда, на вирішенні яких питань буде зосереджена робота в першу чергу, ми розпитали очільника Індустріального району, полковника Служби безпеки України в запасі Юрія Дегтярьова.

– Юрію Сергійовичу, Ви зняли свою кандидатуру на користь Вадима Анатолійовича Гетьмана. Це означає, що ви пожертвували кар’єрою загальноукраїнського політика. Не в кожного вистачить мужності, знаючи про високий рівень підтримки серед населення і велику ймовірність виграти вибори, пожертвувати своїми перспективами. У Вас вистачило. Які мотиви рухали вами? Ідея?

– Давайте відразу розставимо акценти. Я зняв свою кандидатуру на користь жителів Дніпропетровська, на користь кращого майбутнього для нашого міста, для нашої держави. Я прийняв складне рішення, зваживши всі за і проти. І переконаний, що це рішення правильне. Тепер щодо мотивів. Повірте, і для мене, і для Вадима Анатолійовича питання кар’єри в порядку денному стоїть навіть не на останньому місці. Воно взагалі не стоїть. Хоча б через те, що сьогодні намагатися бути обраним до парламенту, щоб кар’єру робити, то не буде ані кар’єри, ані українського парламенту, ані самої України. Кар’єристи, звісно, є. Але я вірю, до Верховної Ради їх не оберуть. Суспільство сьогодні прекрасно розуміє ситуацію і зробить правильний вибір. Популісти, кар’єристи, корупціонери і кон’юнктурники більше не будуть визначати політику в нашій державі. Мотив моїх дій сьогодні – це стосується не тільки питання виборів – нічим не відрізняється від мотивів, якими керується нині переважна більшість українців. Чого ми хочемо? Ми хочемо, щоб в Україні запанував мир – чи не так? Кожна нормальна людина сьогодні цього хоче. Хочемо, щоб період, коли формувалася корумпована влада і неефективна олігархічна економіка, нарешті закінчився. Я не про останні декілька років – я про двадцять роківнезалежності. Треба починати жити по-новому. Щоб в наших будинках були тепло, світло. Щоб кожен мав гарантії безпеки для себе і своїх рідних сьогодні і в майбутньому. Гарантований соціальний захист держави в старості та у важких життєвих обставинах. Ми зобов’язані викорінити корупцію, бо вона вбиває майбутнє нашої країни. Українцям потрібні потрібні нормальні дороги і достойна заробітна плата. І так далі. Я розумію, які кроки для цього треба робити на шляху, який приведе нас до потрібного результату. Не відразу, не завтра, але обов’язково приведе. В цих  питання наші позиції з Вадимом Гетьманом збігаються. Насправді я не розкрию таємниці, якщо скажу: «рецептів», як і що робити, не так багато. Вони вже котрий рік лежать на поверхні, про них знає багато хто. Принципово інше: хтось прагне і готовий це зробити, а хтось – ні. Може, ви думаєте, що чотириста п’ятдесят депутатів, які засідають сьогодні, не знають і не знали що робити? Запевняю – знають. Якщо не всі, то більшість. Чому не роблять – інше питання. Результат ми бачимо: війна на Донбасі, зруйнована економіка і зруйнована країна. Тому повторюю, принципове питання не в тому, чи знає той чи інший кандидат, як змінити ситуацію, а в тому, чи хоче він змінити її. Вадим Анатолійович, впевнений, щиро хоче цього. І це нас об’єднує.

– Кому першому прийшла в голову ідея об’єднати зусилля?

– Жителям округу. Саме вони першими висловили пропозицію, що нам з Вадимом Анатолійовичем необхідно об’єднатися. Вийшло так, що мені зателефонували по якійсь проблемі в окрузі: я ж є не тільки кандидатом в народні депутати, а очолюю також Індустріальний район, хай і перебуваю зараз у відпустці. З усіма питаннями по району йдуть до мене – і люди, і політики. І якось сама собою зайшла розмова про вибори. Кажу: «Вадиме Анатолійовичу, ось на зустрічах мені люди скаржаться, що у нас з Вами такі схожі програми, підходи до рішення, що народ губиться, кого підтримувати. Виборці кажуть: «От якби ви об’єдналися!» Він сміється: «Уявляєте, мені виборці говорять те ж саме!» Ми дійшли висновку, що дійсно, зможемо принести більше користі для міста й округу, працюючи однією командою. Розуміємо також, що без об’єднання зусиль даємо шанс пройти до Верховної Ради комусь, хто представляє інтереси не загалу дніпропетровців, а обслуговує потреби «власників заводів, барж, пароходів».

Говорячи про чинних депутатів, які довели країну до нинішнього стану, Ви мали на увазі свого конкурента по округу Якова Безбаха?

– З мого боку було б некоректними називати в негативних контекстах прізвища донедавна своїх опонентів на виборах. Вважаю, що кожному кандидату в депутати і депутату потрібно бути відповідальним перед виборцями за свої вчинки і слова.

– Але Яків Безбах досить багато зробив для округу. Сухостій прибирав, майданчики дитячі стави…

– Добре, що він це робить. Але я переконаний, що на цим ситуацію в місті і країні змінитина краще не вдасться. Займатися сухостоєм, прибиранням сміття тощо повинна місцева влада. Принаймні, в своєму Індустріальному районі ми це робимо – люди бачать. Хоча грошей в бюджеті вкрай мало або й взагалі немає. Але ми працюємо чесно і використовуємо різні можливості, в тому числі залучаємо до роботи волонтерів. Однак кардинально ситуацію не вирішити ні приватними грошима, ні громадськими ініціативами. Ми всі платимо податки. При цьому понад 2/3 надходжень зараховують до центрального бюджету. Отже, депутати Верховної Ради повинні приймати такі закони, щоб місцева влада мала кошти на благоустрій, впорядковування й розвиток міста, на матеріальну допомогу пенсіонерам, інвалідам, на доплати вчителям, бібліотекарям і медикам, на ремонти прибудинкових територій і будівництво та реконструкцію доріг, на прокладання водогонів тощо…

– Як будуть розподілені функції у вашій з Вадимом Гетьманом команді?

– Я залишаюся вирішувати проблеми людей на рівні округу, міста. Вадим Анатолійович робитиме те ж саме на державному рівні. Якщо простіше, я разом з жителями округу окреслюю коло питань, які потрібно вирішити. Вадим Гетьман готує і просуває в парламенті необхідні законопроекти. Запевняю, ми вибудуємо дуже ефективну комунікацію «народний депутат – місцева влада – виборці», яка дозволить вирішувати актуальні питання округу і Дніпропетровська швидко і якісно. Переконаний, що і всіх громадян країни також. Адже всюди – і в західних областях, і в східних – проблеми однакові.

– Вадим Гетьман в парламенті буде працювати у фракції Блоку Петра Порошенка. Ви також підтримуєте цей блок.

– Якщо ми хочемо досягти результату, необхідно об’єднуватися. Сьогодні патріоти України, люди, яке багато чого зробили для того, щоб наша держава залишилася єдиною, не пустили війну і тероризм далі кордонів Донбасу, об’єдналися в Блоці Петра Порошенка і ще кількох партій. Безумовно, як і Вадим Гетьман, я підтримую президентську політичну силу. Вірю, що вона об’єднає всі патріотичні сили в парламенті і доб’ється прийняття законів, які наділять територіальну громаду реальними повноваженнями і ресурсами. Буде задано напрямок на розвиток військово-промислового комплексу держави, що, до речі, послужить потужним поштовхом для розвитку Дніпропетровська – створить нові робочі місця, поповнить бюджет міста. Будуть створені умови для боротьби з корупцією та розвитку бізнесу, а місцеві громади матимуть кошти на благоустрій, освіту, медицину та соціальний захист людей. Щоб мир, світло й тепложило в наших серцях і було оселях, прошу своїх земляків голосувати за Блок Петра Порошенка і за кандидата в народні депутати Вадима Анатолійовича Гетьмана.

 Передвиборна агітація

Поділитися: