Громадскість розробила проект закону «Про відкликання народного депутата України»

14 жовтня 2014 о 19:28 - 2616

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Громадскість розробила проект закону «Про відкликання народного депутата України»

Законопроект передбачає можливість для виборців достроково припинити повноваження депутата, зібравши необхідну кількість підписів виборців під заявою на спеціальному бланку, який видаватиметься Центральною виборчою комісією.

Так, для відкликання народного депутата, який був обраний по мажоритарному округу необхідно зібрати підписи 60% виборців, які брали участь в останньому голосуванні.

Для того, щоб припинити повноваження народного обранця, який пройшов до Верховної Ради за партійними списками, необхідно зібрати кількість підписів, пропорційну до кількості виборців, яка проголосувала за таку партію.

Законопроектом передбачено також так званий інститут імперативного мандату – відкликання народного депутата з’їздом тієї політичної сили, за списками якої його було обрано.

ГО «Народна воля Дніпра» розмістила розроблений законопроект на своєму офіційному сайті та запрошує усіх бажаючих ознайомитись із ним та надіслати власні пропозиції.

Посилання на сторінку законопроекту: http://dniprocentrizm.org/proekt-zakonu-pro-vidklikannya-narodnih-deputativ-ukrayini/

Електронна адреса для пропозицій: proekt@dniprocentrizm.org

Контакти для ЗМІ: e-mail: press@dniprocentrizm.org

тел.: +38 093 865-32-43, +38 066 114-35-58

Співкоординатор ГО «Народна воля Дніпра»

Роман Сердюк

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: